Ranking celebrytów z dobrym smakiem

  Grażyna Torbicka, Artur Żmijewski oraz Michał Żebrowski, to pierwsza trójka w rankingu celebrytów uosabianych z ekskluzywnym smakiem – wynika z raportu „Lipton. Piramida Dobrego Smaku Polaków”.*

  Zdecydowana większość respondentów (52,2%) wskazała Grażynę Torbicką jako osobę cechującą się elegancją i ekskluzywnym smakiem. Na szczycie rankingu znaleźli się również Artur Żmijewski 27,4% oraz Michał Żebrowski 21,2%.

  Kolejne miejsca przypadły Anecie Kręglickiej 19,6%, Piotrowi Adamczykowi 18,7%, Magdzie Mołek 14,3% oraz Olivierowi Janiakowi 13,2%. Ranking zamykają Magdalena Cielecka 10,9%, Tomasz Kot 9,1% i Odetta Moro 3,2%.

  „Zapytaliśmy Polaków, które znane osoby kojarzą im się z ekskluzywnym smakiem. Wyniki raportu pokazują, że Polacy cenią sobie nienachlaną, mądrą elegancję, wyczucie gustu i stylu. Osoby znajdujące się w rankingu nie są postrzegane przez opinię publiczną  jako skandaliści czy szukający rozgłosu. ”– komentuje Maja Medowska, koordynator projektu marki Lipton.

  Raport „Lipton. Piramida Dobrego Smaku Polaków” ukazuje, w jaki sposób Polacy definiują ekskluzywny, dobry smak w odniesieniu do osób, zawodów oraz produktów.

  *Badanie przeprowadził PBS DGA w dniach 06-09.08.2010 na reprezentatywnej, losowej próbie n=1067 Polaków w wieku 15 lat i więcej. Dane nie sumują się do 100, gdyż ankietowani mogli wskazać więcej niż jedną odpowiedź.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj