Samsung: Wybraliśmy najpiękniejsze kuchnie Konkurs ,,Kuchnia inspirowana Samsungiem” rozstrzygnięty

  Projekt Miejsce 2. Karolina Kobosko
  Kuchnia inspirowana Samsungiem

  Wyrafinowane wzornictwo, znakomite pomysły projektantów, stylowe aranżacje gotowych kuchni i cenne nagrody – zakończyły się ponad czteromiesięczne zmagania o tytuł najpiękniejszej kuchni i najciekawszego projektu wnętrza kuchennego w ramach konkursu ,,Kuchnia inspirowana Samsungiem”. Nagrody wręczono zwycięzcom podczas uroczystej gali.

  Zarówno właściciele kuchni, jak i profesjonalni projektanci zaskoczyli samych organizatorów:
  na konkurs ogłoszony przez Samsung Electronics Polska napłynęło bardzo wiele interesujących projektów i zdjęć gotowych kuchni. Warunkiem uczestnictwa w zabawie wspieranej przez firmę CAD Projekt i miesięcznik „Dobre Wnętrze” było wykorzystanie w zgłoszonych kuchniach co najmniej trzech urządzeń marki Samsung.

  Pomysł konkursu zrodził się z chęci propagowania kreatywnego podejścia do aranżacji wnętrz kuchennych oraz nagrodzenia najciekawszych kuchni wyposażonych w AGD marki Samsung. Klienci firmy, którzy zgłosili swoje wnętrza do konkursu, mieli szansę na zwrot kosztów zakupionych sprzętów do kwoty 8 tys. zł. Natomiast pula nagród dla projektantów wyniosła w sumie 16 tys., a oprócz pieniędzy, każdy z autorów otrzymał program do projektowania CAD Kuchnie MAX. Wszyscy wyróżnieni dostali także roczne prenumeraty magazynu „Dobre Wnętrze”.

  „Poziom prac nadesłanych na konkurs pokazał, że nasze urządzenia inspirują do tworzenia niepowtarzalnych i oryginalnych kuchni. Gratulujemy zwycięzcom wyczucia stylu i niebagatelnych pomysłów w aranżacji sprzętów. Cieszymy się, że wybrali właśnie nasze urządzenia, które tworzymy ze szczególną dbałością o ich funkcjonalność i design” – mówi Piotr Stelmachów z Samsung Electronics Polska.

  Wybór najlepszej aranżacji kuchennej oraz projektu nie był łatwy, bowiem wiele zgłoszeń wyróżniało się świetnym rozplanowaniem przestrzeni i niepowtarzalnymi pomysłami na aranżację kuchni. Spośród nich jury konkursu nagrodziło prace i aranżacje kuchenne następujących autorów:

  Konkurs I – Projekt kuchni:

  I miejsce – Bartłomiej Drabik z Krakowa

  II miejsce – Karolina Kobosko z Warszawy

  III miejsce – Martyna Paluszkiewicz z Łodzi

  Konkurs II – Zrealizowana kuchnia:

  I miejsce – Magdalena Kuran z Żyrardowa

  II miejsce – Szymon Nowak z Wrocławia

  III miejsce – Anna Kaczmar z Sulechowa

  Wyróżnienia specjalne przyznane przez CAD Projekt:

  Żaneta Galor – Kliniska Wielkie

  Anna Wejksznia – Wrocław

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj