Jamie Oliver w kampanii reklamowej Nikona D3100

  Jamie Oliver weźmie udział w najnowszej odsłonie kampanii reklamowej „JESTEM Nikon”. Kampania pokazuje spotkania gotującego Jamiego z przyjaciółmi i promuje nową, łatwą w obsłudze lustrzankę Nikon D3100.

  W ramach kampanii, która będzie realizowana w Europie i Afryce Południowej przygotowano spoty telewizyjne, reklamy prasowe i internetowe. Wszystkie materiały zostały zarejestrowane przy użyciu aparatu Nikon D3S, pierwszego na świecie modelu w formacie FX z funkcją nagrywania filmów w jakości Full HD 720p i przechwytywania pojedynczych klatek.

  Spoty telewizyjne zawierają cztery sceny powiązane z motywem „JESTEM Nikon” wprowadzonym do działań marketingowych Nikona w marcu tego roku. Spot 30-sekundowy prezentuje Jamiego i dziewczynkę, która próbuje naśladować kunszt kulinarny mistrza. Użyte w nim hasło to „JESTEM Jamie Oliver Jr”. Reklama przedstawia także maratończyka dopingowanego przez rodzinę, co wyraża hasło „JESTEM twoją dodatkową siłą”, zawodowego fotografa Vincenta Muniera w Egipcie, podpisanego hasłem „JESTEM Marco Polo”, a także ceremonię ślubną ilustrowaną sloganem „JESTEM na tak”.

  Jamie Oliver powiedział o fotografowaniu D3100: „W fotografii najważniejsza jest możliwość szybkiego rejestrowania ważnych momentów i wracania do nich w dowolnej chwili. Model D3100 to niedrogi aparat nowej generacji, który znakomicie nadaje się do tego celu, ponieważ charakteryzuje się doskonałą jakością zdjęć i filmów, łatwością obsługi oraz wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcji, w tym również funkcję nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości”.

  Jamie Oliver skomentował też dostępny w Nikonie D3100 tryb podręcznika, który wyświetla przykładowe zdjęcia możliwe do wykonania przy określonych ustawieniach, co pomaga rozwijać umiejętności fotografowania za pomocą lustrzanki. „Tryb podręcznika to wspaniała funkcja — wcześniej spędziłem 10 lat na poznawaniu technik fotografowania, które można opanować w ciągu kilku godzin dzięki szczegółowym instrukcjom w aparacie”. Słynny kucharz sprawdził także funkcję nagrywania filmów     w jakości Full HD: „Jakość filmów jest fantastyczna. Korzystam z możliwości nagrywania filmów nie tylko kiedy jestem z rodziną w domu, ale również podczas pracy”.

  Nikon D3100 to idealny aparat dla rodzin, które chcą uwieczniać wyjątkowe chwile z zachowaniem najwyższej jakości, nie martwiąc się o skomplikowane ustawienia. Aparat towarzyszy mi niemal wszędzie na przykład gdy zobaczę na targu ciekawe składniki lub jestem za granicą i chcę zapamiętać określoną technikę lub danie, mogę zrobić zdjęcie lub nagrać film i pokazać je współpracownikom po powrocie. Jest to inspiracją podczas opracowywania przepisów, pisania książek lub przygotowywania programów telewizyjnych” – dodał Jamie Oliver.

  Model D3100 to następca bardzo popularnej w Europie lustrzanki – D3000. Aparat oferuje rozdzielczość 14,2 mln pikseli, funkcję nagrywania filmów w jakości Full HD oraz ceniony tryb podręcznika. Korpus aparatu jest niewielki i lekki, dzięki czemu można go łatwo nosić w dowolnych warunkach.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj