Pokochaj glamour!

   Pokochaj glamour!
  styl glamour
  Chciałabyś nadać swojemu mieszkaniu niepowtarzalny klimat? Wystarczy, że zasygnalizujesz w nim swoją osobowość. Czyli krótko mówiąc pokarzesz kto tu rządzi.

  Znakomicie pomoże ci w tym styl glamour. Dlaczego? Ponieważ styl glamour to kwintesencja subtelnej kobiecości. A ty przecież jesteś stuprocentową kobietą. A więc zamykamy drzwi dostojnej powadze – charakterystycznej dla stylu męskiego a otwieramy się na subtelny wdzięk.

  Co powiesz na czarno różową kolorystykę? Fajnym pomysłem jest na przykład czarne krzesło z różową poduszką. Wyrafinowana czerń i słodki róż znakomicie do siebie pasują. A może czarny żyrandol z różowymi żarówkami świecowymi?

  Surowość czerni i bieli możesz też połączyć z subtelnym kwiatowym wzorem. Wystarczy wybrać dwa rodzaje tapet. Jedną część ściany wytapetuj białą tapetą w czarne kwiatki. Drugą część na odwrót – czarną tapetą w białe kwiatki. Do takiego wnętrza świetnie będzie pasować lampa w kolorze wrzosu lub fuksji. Do tego może zegar w kobiecym, secesyjnym stylu?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here