CKM WRZESIEŃ 2010 – PAULA MARCINIAK powala mężczyzn nie tylko siłą swojego głosu

  09 ckm 2010
  Polska scena muzyczna wzbogaciła się o nową gwiazdę! Jest nią Paula, bardzo obiecująca artystka, która już za moment wstrząśnie polskim popem. Jej debiutancka płyta trafi do sklepów jesienią, a tymczasem w najnowszym CKM można podziwiać wspaniałą i elektryzującą sesję wokalistki – posiadaczki największych naturalnych piersi w polskim szołbiznesie. Paula zdradza nam także prawdę o polskim przemyśle rozrywkowym.

  CKM: Jak szołbiz wygląda od środka? Zacznijmy od szalonych imprez…

  P.M.: Są strasznie oficjalne! Idziesz tam żeby się pokazać, wszystko jest wyreżyserowane. Naprawdę dobrze bawię się w gronie znajomych. Gdybym w taki sposób szalała na oficjalnych imprezach, lądowałabym na okładkach tabloidów, a tego nie chcę (śmiech).

  W najnowszym CKM-ie polecamy również:

  HEROS. POLSKA MACHINA. Marcin Gortat zdradza nam o jakim aucie marzy i czemu nie pomaga kobietom na autostradzie

  KRWAWY SPORT. PUCHAR ŚWIATA… seryjnych morderców, czyli rywalizacja, która wstrząśnie tobą bardziej niż ukraiński bimber.

  PARTNERSTWO. MANEWRY MIŁOSNE. Przedstawiamy i analizujemy kilka niezawodnych sposobów podrywania, które zprawiają, ze żadna kobieta nie przejdzie obok ciebie obojętnie.

  NA POSTERUNKU. ZABIJ LUB GIŃ. Reporter CKM trafił do elitarnej akademii szkolącej ochroniarzy VIP-ów. Ledwo uszedł z życiem!

  BOSKIE CIAŁO. TATTOO!!! Sztukę ozdabiania ciała rysunkami znali już ludzie pierwotni, ale ta moda nie zmieniła się do dziś. Poznaj tatuaże gwiazd i mistrza tego rzemiosła.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj