CKM SIERPIEŃ 2010 – Tylko dla Twoich oczu! ANIOŁKI NAPIERALSKIEGO

  08 ckm blondynki 2010
  Najpiękniejsze polskie bliźniaczki zakończyły flirt z polską polityką a zaczynają z rodzimym szołbiznesem. Edyta i Anita Zaboroś najpierw zaśpiewały wyborcom Grzegorza Napieralskiego, a teraz rozebrały się dla czytelników CKM! Gratulujemy odwagi!

  CKM: Zawsze, jak widzę bliźniaczki, zastanawiam się, czy próbują jakoś wykorzystywać jakoś swoje podobieństwo. Wymieniałyście się facetami?

  A: Tak. Zdarzało się, że najpierw jedna z  nas spotykała się z kolesiem, a po jakimś czasie druga zaczynała czuć do niego miętę. Koniec końców któraś musiała ustąpić i czasem następowała zmiana. Było, minęło.

  W kwietniowym CKM-ie polecamy również:

  PORADNIK GAJOWEGO. PRAWO WILKA. Wakacje to najlepsza pora, by zdobyć ciało dziewicy. Bądź jak wilk, upoluj Czerwonego Kapturka, a czeka cię coś lepszego niż kulka gajowego.

  HEROS. POWRÓT KRÓLA. Robert Downey jr. imponuje nam tym, że z dna upodlenia trafił na szczyt filmowego szołbiznesu. Jego filmy biją rekordy popularności, zarabia miliony dolarów, ale dopiero po dwóch dekadach w Hollywood odkrył, że bycie megagwiazdą daje większą frajdę niż kokainowy haj.

  KRYM STORY. IMPERIUM BITÓW. Poznaj trwającą miesiąc technoimprezę, przy której przystanek Woodstok niech się schowa. Dwieście tysięcy imprezowiczów, trzystu didżejów i muzyka przez całą dobę – Kazantip to najlepsza rave impreza na świecie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj