PLAYBOY SIERPIEŃ 2010 – OLA SZWED nago w sierpniowym PLAYBOYU

  Ola Szwed playboy
  Oto najgorętsza gwiazda młodego pokolenia. Fenomenalne ciało, inteligencja, piękny głos i poczucie humoru, które uwiodły Polaków. PLAYBOY nie mógł czekać ani chwili dłużej! W najnowszym numerze zmysłowy pictorial pięknej Oli, tzn. już Aleksandry Szwed.

  PLAYBOY: Minimum dekoracji, żeby całą uwagę skupić na Oli Szwed. Czyj to był pomysł?

  OLA SZWED: Koncepcja tej sesji była moim pomysłem. Chodziło o zrobienie prezentu mojemu przyjacielowi fotografowi Oskarowi Kosowskiemu. To jego zdjęcia były wzorem i inspiracją.

  PLAYBOY: Wiele gwiazd, które w bardzo młodym wieku pozowały dla PLAYBOYA, po latach do nas wróciło na kolejną. Czy możemy mieć nadzieję, że i ty staniesz jeszcze przed obiektywem naszego fotografa?

  OLA SZWED: Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że sesja dla PLAYBOYA będzie czymś tak emocjonującym i niezwykle… przyjemnym! Jacek Poremba to istny czarodziej – przed jego obiektywem pozowałam dwukrotnie i nigdy nie czułam się bardziej kobieco. Tak więc zdecydowanie tak.

  W NAJNOWSZYM WYDANIU PLAYBOYA POLECAMY TAKŻE:

  Wywiad rodem z Monty Pythona – Michael Palin.

  Nie przepadam za żartami subtelnymi jak uderzenia młota. Nie oglądałem „Borata”, czytałem tylko kilka recenzji. Czy on żartuje z obcokrajowców? Ja po podróżach dookoła świata przestałem to robić. Żarty z samych siebie – proszę bardzo, ale z cudzoziemców?

  Komik, aktor, podróżnik i pisarz odwiedził nasz kraj. W rozmowie z PLAYBOYEM dowiecie się, czym jest brytyjski humor, co to znaczy być „byczym gejem” dlaczego John Cleese powiedział FUCK na pogrzebie i co to jest „efekt Palina”.

  Rozmowa z Andrzejem Grabowskim.

  Aktor zdradza, że wkrótce zadebiutuje jako piosenkarz! Wydaje płytę.

  – GRABOWSKI Nie mnie to oceniać, ale wiem jedno – w ogóle się nie starałem, by brzmiało rewelacyjnie. To płyta z gatunku „jak chcesz, to słuchaj, jak nie, to wyłącz – mam to gdzieś”. Nie zależy mi na sprzedaży, więc nie próbowałem przypodobać się publiczności. Tak sobie tylko podchrypuję między Tomem Waitsem a Cohenem…

  36 pytań do Agnieszki Grochowskiej

  O szkole aktorskiej:

  Przez pierwszy semestr zajmowałam się tym, jak należy wejść do pokoju.

  W moich czasach siedziało się w szkole aktorskiej codziennie do późnej nocy. Dzisiaj jest podobno inaczej. Może prąd podrożał i dlatego. Kiedyś nikt nam nie mówił, żeby gasić światło po 22.00. Paradoksem było to, że przez całą szkołę nie miałam kiedy czytać – tak dużo było zajęć. W ogóle moje studiowanie wspominam jak pobyt w więzieniu. Bardzo miłym więzieniu.

  O śpiewaniu:

  Uwielbiam, ale tylko pod prysznicem i w samochodzie. Na tym koniec. W zeszłym roku ktoś zaprosił mnie na przegląd piosenki aktorskiej we Wrocławiu i autentycznie się przestraszyłam. Pani chyba musiała to wyczuć, bo już więcej nie zadzwoniła.

  Naga prawda o mundialu
  Jedenastka Niemiec, czyli sesja z jedenastoma niemieckimi playmates kibicującymi piłkarzom.

  Papieskie mordobicie

  Historyczne zawody piłkarskie, które do dziś odbywają się we Florencji.

  Chodzi o to, by wbić piłkę do bramki przeciwnika, tyle że czasem zawodnicy zapominają o tym i skupiają się na nokautowaniu przeciwników – zgodnie z zasadami. I pomyśleć, że kiedyś grali w to papieże.

  Fenomen Facebooka.

  Kogo nie ma na Facebooku, ten nie istnieje?
  To nie do końca prawda, ale największy internetowy serwis społecznościowy ma już pół miliarda użytkowników. Skąd bierze się ten fenomen? Czy założyciel Facebooka Mark Zuckerberg jest już sołtysem globalnej wioski?

  Profil – Bear Grylls,

  brytyjski podróżnik, alpinista i popularyzator sztuki przetrwania. Służył w brytyjskich siłach specjalnych jako żołnierz Special Air Service. Jest znany z programu Discovery|: Man vs Wild (Ultimate Survival – Szkoła Przetrwania).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj