Bay, bay, bluzeczko!

  wardrobeDM 468x529
  ... ta ewentualnie może zostać.
  Oczywiście znów dziś nie miałaś w co się ubrać. Pomimo tego, że cała twoja szafa pęka w szwach. Masz w niej dużo fajnych rzeczy, o których może dawno zapomniałaś. Pora więc zrobić porządek w szafie. Uwierz, od razu zaczniesz lepiej się ubierać!
  Na porządki najlepszy jest podły nastrój, o czym może sama dobrze wiesz. Wtedy właśnie najłatwiej podjąć decyzję co wyrzucić a co nie, bez zbędnego popadania w sentymenty. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach na ostre cięcia, poproś przyjaciółkę.
  A więc tak: raz na zawsze żegnamy się z rzeczami, które są bardzo zniszczone. Na bok odkładamy ciuszki za małe, za duże i za krótkie, rzeczy nie w twoim guście oraz buty, w których nie pamiętasz kiedy ostatni raz chodziłaś.
  No tak, ale co zrobić z tą całą masą ubrań? Pomysłów jest wiele. Możesz na przykład zanieść rzeczy do specjalnych kontenerów PCK (będziesz miała lekkie od wyrzutów sumienia serduszko, że jednak twoja miłość do ciuchów okazała się pożyteczna). Albo zorganizuj specjalną imprezę, na której goście będą wymieniali się ciuchami. Imprezę ogłoś w internecie. Możesz też sprzedać lub wymienić się ubraniami na allegro lub innym portalu ciuchowym.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj