Lato w wielkim mieście

  avenue montaigne paris france 12
  Jak na zakupy - to tylko do Paryża!
  Mają mega dużo energii, wyjątkowy nastrój i swój styl. O kim mówię? Oczywiście o najmodniejszych metropoliach świata. Tego lata nie może cię w nich zabraknąć! Zanim jednak spakujesz walizkę, dowiedz się jakie miejsca warto odwiedzić w Paryżu, Londynie, Berlinie i Nowym Jorku.
  Pewnie chodzi ci już po głowie wycieczka do Paryża. Zważywszy na na letnie wyprzedaże, to bardzo dobry pomysł. Koniecznie odwiedź najsłynniejsze ulice z butikami: Avenue Montaigne i Re du Faubourg Saint – Honore’. Wpadnij też do słynnych domów towarowych Printemps i Galeries Lafayette i Muzeum Mody i Kostiumów Galliera.
  Warto pojechać też do Nowego Jorku. Czy wiesz,że to właśnie tu spełniają się wszystkie marzenia? Przemierzając z zadartą głową ulicami miasta nie zapomnij odwiedzić supermodnej knajpy Socialista, artystycznych galerii w Soho oraz fajnych sklepów na 5 alei.
  Kolejną supermodną metropolią jest rozśpiewany Londyn. Jeśli będziesz miała szczęście, w jednym z klubów możesz spotkać roztańczoną Kate Moss.
  W pełnym sztuki Berlinie warto odwiedzić Contemporary Fine ArtsGalerie, galerię Guggenheima i eksperymentalny teatr w dzielnicy Mitte.
  Gotowa do wyjazdu?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj