Feng shui- sposób na pieniądze

  feng shui 1
  wnętrze feng shui
  Masz ochotę zmienić coś na lepsze, przemeblować… Może feng shui? Czemu nie, feng shui to dobry sposób na znikające w tajemniczy sposób z portfela pieniądze. Chodzi o to żeby je przyciągnąć z powrotem, czyli… zadbać o swobodny przepływ energii Chi w domu.
  Na początek przyjrzyj się swojemu korytarzowi. Jest ciemny i wąski? Fatalnie. Powieś więc na ścianie duże lustro i nie żałuj światła. Pamiętaj jednak aby nie zawieszać lustra po prawej stronie przedpokoju- jeśli masz dość powielania tych samych błędów. Jeszcze gorszy pomysł to lustro na wprost drzwi. Może wygląda niewinnie ale będzie odbijało wszystkie możliwości napływające do domu. Może na wprost drzwi do łazienki? Zdaniem naszych wschodnich specjalistów feng shui lepiej nie. Toaleta jest „dziurą” w domu, przez którą ucieka pozytywna energia. Rzuć też okiem na to czy twoje zwierciadło nie ucina ramion i wisi przynajmniej dziesięć centymetrów wyżej niż najwyższy domownik.
  A teraz najważniejsze- wyobraź sobie że jesteś już bogata, i pomyśl jakie przedmioty, kolory kojarzą ci się z luksusem. A potem zadbaj aby w twoim domu ich nie zabrakło. Wystrój wnętrza potrafi wpływać na naszą podświadomość, która po pewnym czasie zrozumie że jesteś stworzona do bogactwa i zrobi wszystko aby twoje marzenia się spełniły.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj