Kto wymyśla trendy w modzie?

   Kto wymyśla trendy w modzie?
  Missoni 2010

  Czasem wydaje ci się, że świat jest trochę dziwny?Spokojnie, nie jesteś sama. My też na przykład przecieraliśmy oczy ze zdumienia oglądając ostatnią kolekcję Rue du Mail, podczas której modelki paradowały po wybiegu w… siwych odrostach na głowie. Przez wieki uważano przecież siwienie za dość traumatyczne wydarzenie w życiu kobiety, a tu proszę. Inny dziwny trend ostatnich miesięcy to farbowane brwi na biało, dumnie prezentowane przez modelki Prady, Givenchy, Missoni. Jeszcze pół roku temu uznano by to za absolutny obciach, a teraz białe brwi są bardzo si ( w porządku )

  Cała zabawa w tworzenie trendów zaczyna się w modnych klubach młodzieżowych. Jak gdyby nigdy nic odbywa się tam wielkie polowanie. Coolhunterzy polują na trendsetterów. Coolhunterzy to zawodowi wykrywacze trendów, działają na zlecenie agencji reklamowych. Ich zadaniem jest namierzyć trendsetterów- czyli zajefajnych gości, przyłapać ich na czymś bardzo, ale to bardzo si, donieść o tym czymś agencji, ładnie zapakować i puścić w świat.

  Na jednym z forów czytamy o doświadczeniach Ani1990, trendsetterki, czyli zajefajnej przewodniczki grupy, która ma w sobie to „coś”. Otóż Ania1990 gdy wypije parę drinków, zaczyna dziwnie mówić, tzn. seplenić. Kiedyś właśnie w takich okolicznościach została dostrzeżona przez coolhuntera, ten roztrąbił komu trzeba, no i po kilku tygodniach sepleniła już nie tylko ona. Nas bardzo ciekawi, skąd się wziął trend trupiobladych twarzy o krwistoczerwonych ustach obecnych na pokazach Marca Jacobsa…

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here