Nowe charmsy, kolekcja z białego złota i … okulary przeciwsłoneczne, czyli pokaz nowej kolekcji biżuterii PANDORA

  W poniedziałek, 10. maja 2010, w Patio Domu Dochodowego w Warszawie odbył się pokaz kolekcji na wiosnę i lato biżuterii PANDORA. Ta obecna od roku na polskim rynku marka, w nowy sezon wchodzi z bogatą kolekcją nowych, ekscytujących wzorów. Łączą one w sobie świat pełen kolorów z elegancją stylu vintage, w nowoczesnej interpretacji. Wszystkie elementy biżuterii wykonane są ręcznie, z niesłychaną precyzją, dając kobiecie możliwość różnorodności i wyboru.

  PANDORA już od lat zdobywa serca kobiet na całym świecie biżuterią, która emanuje wysoką estetyką, jakością i kunsztem wykonania. Z sukcesem trafiła także w gusta Polek, o czym świadczy liczna obecność gości ze świata mediów i biznesu na poniedziałkowym pokazie. Nie zabrakło także gwiazd! Wśród gości znalazły się m.in. panie: Katarzyna Herman, Izabela Łapińska,  Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Joanna Horodyńska, Małgorzata Socha, Odeta Moro-Figurska, Dorota Wróblewska, Beata Ścibakówna i Viola Śpiechowicz.


  Zaprezentowana nowa kolekcja wyraża wyszukany design, pełen kontrastów i nieskończonych możliwości połączeń. Tworzą ją nowe linie biżuterii:

  Moments, czyli pięknie wykończone ręcznie zawieszki na bransoletkę (tzw. charmsy) z wysokiej jakości srebra i 14-karatowego złota. Nie tylko oferują one niezliczone możliwości stylizacji i łączenia, ale dają  kobietom na całym swiecie unikalną szansę stworzenia osobistego symbolu najważniejszych chwil. Nieprzemijające wspomnienia  i momenty naszego życia zachowane zostają za pomocą elementów biżuterii wykonanej z największą dbałością i pietyzmem.  To kolekcja cudownych wspomnień zamkniętych w bransoletce z zawieszkami lub w naszyjniku.

  Stories, czyli kompletne linie biżuterii.

  Compose, czyli kolczyli i wisiorki noszone w najróżniejszych połączeniach.  Linia stworzona została z 14-karatowego złota lub najwyższej jakości srebra.

  Ring upon Ring, to koncept, który wykorzystuje ideę noszenia najważniejszego pierścionka w różnych kombinacjach – dwóch, trzech połączonych razem. Wiosną, zagrać możemy subtelnymi różnicami w formach pierścionków oraz bogatym wyborem kamieni, takich jak pudrowy opal, biały kamień księżycowy, czy też zestawieniem bardziej intensywnych, ciemnych i uwodzicielskich kamieni.

  Liquid Silver, czyli kształt tworzony przez wodę w formie pierścionków, kolczyków, bransoletek i wisiorków.

  Lovepods, czyli kolekcja pierścionków, kolczyków, naszyjników i bransoletek z 18-karatowego białego złota.

  Shades, czyli okulary przeciwsłoneczne. PANDORA poszerza swój inspirujący wszechświat biżuterii o unikalną kolekcję eleganckich i stylowych okularów przeciwsłonecznych. Dzięki tej nowej kategorii PANDORA chce poszerzyć  swój unikalny design o akcesoria  – tak, aby tworzyć kobiecy i ponadczasowy design dla kobiet świadomych swojego stylu i kanonów mody.

  [youtube width=”660″ height=”405″]http://www.youtube.com/watch?v=D9RD3h5xhLM[/youtube]

  Produkty PANDORY stworzone są w sposób, który umożliwia ich nieskończone połączenia, zależne wyłącznie od naszej wyobraźni. Dzięki tym różnorodnym kombinacjom każdego dnia możemy wyglądać inaczej, podkreślić inny element swojego ubrania czy nastroju.

  Możemy też zapisać w nich wspomnienia najważniejszych chwil ‐  mottem marki jest idea: “Life has its moments make them unforgettable”. Nie bez powodu zatem, każdy z gości otrzymał swoje zdjęcie uchwycone podczas imprezy.

  Podczas pokazu kolekcji wiosna & lato 2010 zaprezentowano także dwa filmy. Gości zainteresował szczególnie ten, zdradzający tajniki produkcji biżuterii PANDORA. Aplauz wzbudził także nowy film wizerunkowy marki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj