Nowa Kolekcja Solen od Helly Hansen: Twoja Tarcza Przed Słońcem

Helly Hansen – nowa kolekcja Solen (2) Helly Hansen – nowa kolekcja Solen (3) Helly Hansen – nowa kolekcja Solen (4) Helly Hansen – nowa kolekcja Solen (1)

Helly Hansen, znana norweska marka z ponad 140-letnim doświadczeniem w produkcji profesjonalnej odzieży ochronnej, wprowadza na sezon wiosna/lato 2024 nową linię koszulek Solen. Kolekcja ta jest stworzona z myślą o maksymalnej ochronie przed słońcem, oferując jednocześnie komfort i funkcjonalność w każdych warunkach.

Innowacyjne Technologie dla Twojego Komfortu

W nowej kolekcji Solen zastosowano wyjątkową tkaninę LIFA® Active, która jest wynikiem wieloletnich badań i rozwoju. Technologia ta została wzbogacona o S.Café® – innowacyjny ekstrakt z recyklingowanych fusów kawowych. Dzięki temu procesowi tkanina zyskuje trwałe właściwości, które nie zanikają nawet po wielu praniach. Koszulki Solen oferują ochronę przed słońcem na poziomie UPF 50+, co zapewnia skuteczną barierę przed szkodliwym promieniowaniem UV, nawet gdy są mokre.

Ochrona i Komfort w Jednym

Linia Solen jest zaprojektowana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Koszulki wykonane z lekkiej hydrofobowej tkaniny LIFA® Active doskonale odprowadzają wilgoć, zapewniając uczucie suchości i komfortu nawet w najgorętsze dni. Specjalne właściwości tkaniny pomagają także eliminować nieprzyjemne zapachy, co jest niezwykle istotne podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu.

Idealne na Każdą Aktywność

Dzięki funkcji ochrony UPF 50+, koszulki Solen są idealnym wyborem na wszelkie aktywności na świeżym powietrzu, takie jak żeglarstwo, narciarstwo czy wędrówki. Odzież wykonana jest w 59% z poliestru z recyklingu, co podkreśla zaangażowanie marki Helly Hansen w dbałość o środowisko naturalne.