Odkrywanie podwodnego ogrodu: Kolekcja Swarovski Wiosna/Lato 2024

W nowej, olśniewającej kampanii Swarovski na sezon wiosna/lato 2024, Globalna Dyrektor Kreatywna marki, Giovanna Engelbert, zabiera nas w podróż do czarującego świata podwodnego, gdzie luksus spotyka się z mityczną symboliką. Inspiracją dla najnowszej kolekcji jest Wenus – bogini miłości i piękna, przedstawiona w nowoczesnym wydaniu jako muza dla dzisiejszych kobiet, które cenią sobie siłę, niezależność, kreatywność, wdzięk i elegancję.

Kolekcja wiosna/lato 2024 jest hołdem dla podwodnego świata, pełnego niezliczonych form życia, od muszli i koralowców po koniki morskie, rozgwiazdy i anemony. Ta morska inspiracja jest widoczna w każdym aspekcie kolekcji, od ruchomych motywów i morskich kolorów po wyrafinowane techniki jubilerskie, które odzwierciedlają płynność wody i jej mieszkańców.

Swarovski, marka znana z umiejętności przekształcania kryształów i pereł w spektakularne dzieła sztuki, ponownie udowadnia swoje savoir-faire w najnowszej kolekcji. Z wykorzystaniem magii przyciągających światło kryształów, kolekcja odkrywa nowe obszary ekspresji, tworząc odważny i radosny język luksusu, który odzwierciedla wizję Engelberta dla kryształowego imperium.

SWAROVSKI VENUS SEZON WIOSNA LATO 2024 3 SWAROVSKI VENUS SEZON WIOSNA LATO 2024 2 SWAROVSKI VENUS SEZON WIOSNA LATO 2024

Znane z niezaprzeczalnej charyzmy top modelki takie jak Irina Shayk, Fei Fei Sun, Imaan Hammam, Karlie Kloss i Abby Champion wcieliły się w role współczesnych Wenus, uosabiając bogactwo i różnorodność współczesnej kobiecości. Każda z nich, ozdobiona przepięknymi klejnotami z najnowszej kolekcji, reprezentuje odważny i ekstrawagancki archetyp, który odzwierciedla różne aspekty kobiecego ducha.

Tworząc tę kampanię, Swarovski współpracował z wybitnym fotografem mody Stevenem Meiselem, którego talent w uchwyceniu esencji luksusu i piękna jest niekwestionowany. Jego fotografie, w połączeniu z artystycznym kunsztem stylisty fryzur Guido Palau i legendarnego wizażysty Dame Pat McGrath, tworzą niezapomniany obraz nowoczesnej Wenus.

Kolekcja Swarovski Wiosna/Lato 2024 to nie tylko pokaz piękna i luksusu, ale także celebracja ewolucji kobiecości i artystycznej ekspresji. Przekształcając inspiracje z mitycznej i naturalnej symboliki w nowoczesne arcydzieła, Swarovski ponownie definiuje, co oznacza luksus w dzisiejszym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj