BOSS Eyewear – kolekcja wiosna/lato 2024 #BeYourOwnBOSS

Marka BOSS wprowadza na sezon wiosna/lato 2024 kolekcję okularów przeciwsłonecznych, celebrującą niezależność, pewność siebie i styl pod hasłem #BeYourOwnBOSS. Kampania tej kolekcji nie tylko inspiruje do życia według własnych zasad, ale także podkreśla indywidualizm jako siłę napędową osobistych wyborów.

BOSS-Eyewear-kolekcja-wiosnalato-2024-1BOSS Eyewear – kolekcja wiosnalato 2024

Ambasadorzy wizji niezależności

W role ambasadorów tej wyjątkowej kolekcji wcielili się Suki Waterhouse – brytyjska piosenkarka i aktorka, Matteo Berrettini – włoski tenisista, oraz Lee Minho – południowokoreański aktor. Ich wspólna podróż przez symboliczny labirynt, od cienia do światła, stanowi metaforę przełomowych decyzji w życiu, podkreślając odwagę w dążeniu do realizacji własnych celów i marzeń.

Symbolika i wartości kampanii #BeYourOwnBOSS

Kampania #BeYourOwnBOSS to nie tylko prezentacja nowej kolekcji okularów, ale przede wszystkim manifest niezależności i osobistego stylu. Marka BOSS zachęca do przejęcia kontroli nad własnym życiem, podkreślając, że każdy ma w sobie siłę, by stać się „własnym szefem”. To przesłanie znajduje odzwierciedlenie nie tylko w wyjątkowym designie okularów, ale również w historiach ambasadorów, którzy dzielą się swoją podróżą do samorealizacji i sukcesu.