Kolekcja Levi’s na sezon Jesień/Zima 2023: Made In Japan

Kiedy produkcja dżinsu dotarła do Japonii podczas II wojny światowej, japońscy rzemieślnicy zaczęli produkować odzież, ręcznie obsługując stare krosna wahadłowe. Wraz ze wzrostem popularności Rock and Rolla w latach 50-ch, kontynuowali oni tworzenie odzieży dżinsowej w oparciu o amerykański styl produkcji dżinsu, stosując swoje tradycyjne rzemiosło. Dziś japoński denim jest jednym z najbardziej pożądanych materiałów na świecie. Kolekcja Levi’s® Made in Japan na sezon jesień zima 2023 pokazuje, jak uświęcone tradycją japońskie techniki produkcji można zastosować w ulubionych modelach, aby wznieść dżins do nowoczesnej formy sztuki.

Kolekcja Made in Japan (MIJ) Levi’s® oferuje pożądane sylwetki w szerokiej gamie kolorów, będących synonimem japońskiego rzemiosła. Kolekcja wykonana jest z najwyższej jakości dżinsu selvedge pochodzącego z renomowanej fabryki Kaihara Denim Mill w Hiroszimie, która znana jest z nienagannej dbałości o szczegóły i niesłabnącego przywiązania do tradycji. Z dumą kontynuują produkcję denimu przy użyciu rzadkich, zabytkowych krosien wahadłowych. Wykorzystując tradycyjne techniki i fachową precyzję, ci doświadczeni rzemieślnicy zamieniają bawełnę w prawdziwe dzieła sztuki.

Bliższe spojrzenie na obszerną kolekcję ujawnia unikalne tekstury, głębię i charakter.

„Dzięki wysoce wyrafinowanym technikom i niezwykłej dbałości o szczegóły Japonia zyskała reputację jednego z najbardziej zaawansowanych producentów dżinsu na świecie,” mówi Paul O’Neill, Design Director w Levi Strauss & Co. „Jeśli chodzi o naszą kolekcję Made in Japan na sezon jesień zima 2023, cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę ze światowej sławy fabryką Kaihara Denim Mills. Korzystając z ich niesamowicie pożądanego denimu w szerokiej gamie klasycznych sylwetek, stworzyliśmy piękną kolekcję zarówno prostych, jak i skomplikowanych odcieni, w tym nasz przyciągający wzrok wzór strzałki”.

Aby podkreślić starannie wykonane detale i wszechstronność odzieży, marka wykonała sesję zdjęciową do kampanii kolekcji na ulicach Tokio. Zdjęcia były robione za dnia i w nocy, na zewnątrz oraz wewnątrz. Przedstawiający ją bohaterowie z ogromną pewnością siebie pokazują istotę dopasowania i sylwetki każdego ubrania.   Kolekcja Levi’s Made In Japan (4) Kolekcja Levi’s Made In Japan (5) Kolekcja Levi’s Made In Japan (6) Kolekcja Levi’s Made In Japan (1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj