Tous – elegancja i lekkość w świecie biżuterii

TousTous to hiszpańska marka biżuteryjna, która ma w swojej ofercie również modowe akcesoria i dodatki. Chcesz bliżej zapoznać się ze światem pięknych i eleganckich przedmiotów tworzonych przez firmę Tous? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Salvador Tous Blavi i marka Tous

Firma Tous jest jedną z najbardziej znanych marek biżuteryjnych. Zajmuje się ona produkcją biżuterii z charakterystycznym motywem misia. Markę Tous założyli w 1920 roku Salvador Tous Blavi i jego żona Teresa Ponsa Mas. Firma rozpoczęła swoją działalność jako warsztat zegarmistrzowski w Manresie nieopodal Barcelony. Z biegiem lat zmieniła jednak profil działalności i zajęła się projektowaniem oraz produkcją biżuterii i dodatków biżuteryjnych. Ważnym momentem w historii Tous był rok 1965, kiedy to firmę przejął syn założycieli Salvador Tous wraz ze swoją żoną Rosą Oriol Porta. W 1970 roku małżeństwo założyło niewielki warsztat jubilerski na zapleczu pracowni, a w 1985 roku otworzyło swój pierwszy sklep jubilerski w Lleidzie. W tym samym roku powstało również charakterystyczne logo misia, które do dzisiaj widnieje na produktach marki. W 1989 został otwarty sklep Tous w Barcelonie, który natychmiast odniósł spory sukces. W latach 90. do rodzinnego biznesu dołączyły córki Salvadora i Rosy. Od 1996 roku zaczęły natomiast powstawać nowe sklepy Tous – między innymi w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych.

Miś Tous

Rozpoznawalną cechą marki Tous jest charakterystyczny motyw misia, który widnieje na jej produktach. Na pomysł stworzenia takiego motywu wpadła Rosa Tous podczas jednej z podróży. Miś to coś, co każdemu z nas kojarzy się z beztroskim czasem dzieciństwa. Zgodnie z założeniem miś miał wywoływać pozytywne skojarzenia związane z tym pięknym czasem, jednak po jakimś czasie biżuteria z tym motywem osiągnęła ogromny sukces. Firma Tous w ciekawy sposób połączyła wspomnienia z dzieciństwa z luksusem biżuterii. Motyw misia w produktach biżuteryjnych marki jest wykonywany z dbałością o najdrobniejsze detale. Produkty z tym wesołym motywem można znaleźć w wielu serwisach internetowych, zobacz ciekawą ofertę Tous na stronie https://mybaze.com/pl/katalog/tous/.

Biżuteria Tous – cechy charakterystyczne

Biżuteria Tous wyróżnia się swoim pięknem, elegancją i lekkością. Nieodłącznym elementem wyrobów biżuteryjnych marki jest motyw w kształcie misia, który występuje na naszyjnikach, bransoletkach, kolczykach i pierścionkach, dodając im niesamowitego uroku. Biżuteria Tous wykonywana jest z różnych materiałów – takich jak złoto, srebro, stal chirurgiczna czy kamienie szlachetne. Do cech charakterystycznych biżuterii Tous możemy zaliczyć ponadczasowe wzornictwo, które łączy klasykę z nowoczesnością. Podczas produkcji artykułów biżuteryjnych marka dba o każdy najdrobniejszy detal, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość wykonania. Szeroka oferta produktów sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie, zobacz artykuł o Tous https://mybaze.com/pl/blog/tous-piekno-i-lekkosc-hiszpanskiej-bizuterii/.

Co można znaleźć w asortymencie marki Tous?

Podstawą działalności marki Tous jest biżuteria, jednak z biegiem czasu w asortymencie firmy pojawiły się również piękne i eleganckie akcesoria oraz dodatki modowe. Marka cieszy się mocną pozycją na rynku. W samej Hiszpanii znajduje się około 200 salonów Tous, natomiast na całym świecie jest ich około 500. Wśród dostępnych produktów znajdziemy zarówno niedrogie kolekcje casualowe, jak i biżuterię ekskluzywną, a także torebki, portfele czy perfumy. Większość akcesoriów marki wyposażona jest w charakterystyczne logo misia. Oferta firmy Tous obejmuje przede wszystkim takie artykuły jak:

  • Biżuteria – jak już wcześniej wspomnieliśmy, produkcja biżuterii to podstawowy filar działalności marki Tous. W asortymencie firmy można znaleźć m.in. piękne kolczyki – zarówno modele delikatne, jak i te bardziej efektowne. Bardzo popularne są również naszyjniki Tous, które są dostępne w wielu ciekawych wzorach i mogą być idealnym dopełnieniem każdej kreacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się także pierścionki, bransoletki i zegarki z charakterystycznym motywem misia.
  • Akcesoria i dodatki – firma Tous ma w swojej ofercie szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów i dodatków. W asortymencie marki można znaleźć między innymi torebki z misiem Tous. Do wyboru mamy zarówno modele w stonowanych barwach, jak i żywej kolorystyce. Oferta firmy Tous obejmuje również portfele, walizki i okulary przeciwsłoneczne.
  • Perfumy – marka Tous posiada w swoim asortymencie perfumy damskie i męskie. W ofercie znajdziemy zarówno zapachy orzeźwiające, owocowe, orientalne, jak i ciepłe, rozgrzewające. Tous oferuje swoim klientom zapachy z różnych kategorii. W asortymencie znajdują się perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe oraz wody kolońskie.

Gdzie kupić produkty marki Tous?

Produkty firmy Tous są dostępne m.in. w sklepach internetowych. Duży wybór pięknej biżuterii i akcesoriów tej marki można znaleźć na platformie myBaze.com –  https://mybaze.com/pl/blog/.