DESIRE COLLECTION: MAYBACH Icons of Luxury przedstawia ekskluzywną kolekcję toreb

DESIRE COLLECTION: MAYBACH Icons of Luxury przedstawia ekskluzywną kolekcję toreb

Kolekcja DESIRE COLLECTION to owoc połączenia sił projektantów MAYBACH Icons of Luxury oraz Mercedes-Benz Design. Tak powstały wysokiej próby nowczesne torby dla wymagającej klienteli.

Ich wzornictwo stanowi syntezę tradycyjnych wartości luksusowej marki – takich jak najwyższy poziom rzemieślniczej perfekcji – z wyrazistym językiem projektowania, który wieńczy ekskluzywna wizytówka w postaci wzoru Maybacha.

„DESIRE COLLECTION ucieleśnia nasze rozumienie luksusu oraz pragnienie piękna i niezwykłości. Ekskluzywne materiały i najwyższy poziom rzemiosła spotykają się tu z perfekcyjnym połączeniem technicznej precyzji oraz luksusowej lekkości. Kolekcja reprezentuje charakterystyczne DNA marki Mercedes-Maybach i naszej filozofii wyrafinowanego luksusu” – powiedział Gorden Wagener, główny projektant Mercedes-Benz Group AG.

„Stworzyliśmy te torby w ścisłej współpracy z zespołem Mercedes-Benz Design – z akcentem na naturalność, którą czuć w aurze ich form. Ekspresja tej kolekcji wyraża całą pozytywną energię, która towarzyszyła nam we wspólnym procesie twórczym” – dodała Jutta Kahlbetzer, dyrektor generalna i szefowa designu MAYBACH Icons of Luxury.

Spójność języka projektowania znajduje odzwierciedlenie w zastosowaniu jedynie dwóch zazębiających się ciętych kształtów. To nie wszystko – skoordynowane od strony kolorystyki i materiałów elementy zawierają charakterystyczne dla marki akcenty. Największą uwagę przywiązuje się do szyć oraz zamków – tu liczy się zarówno harmonia, jak i perfekcyjne wykonanie. Również wnętrze toreb, dzięki specjalnie opracowanej tkaninie podszewkowej, spełnia wymogi wobec najwyższej jakości rzemiosła i podkreśla przynależność do marki.