CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland

Sky is the limit? Nie tym razem! Są tacy, których wyobraźnia nie ma granic. Wśród nich jest Kinny Zimmer, idol młodego pokolenia, który w najnowszej kampanii CCC, zaprasza wszystkich miłośników streetwearu na wyjątkowe przygody do bajkowej, zielonej krainy. 

Za górami, za lasami, gdzie rzeczywistość zmienia się w baśń, a granice nie mają końca, podobnie jak młodzieńcza wyobraźnia… To zaczarowana kraina, pełna wyjątkowych przygód, stylu i modowych inspiracji. CCC zaprasza do niej wszystkich miłośników sportowego miejskiego stylu, na spotkanie z jednym z największych idoli młodego pokolenia. Welcome to Wonderland! 

CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (2) CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (3) CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (4) CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (5) CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (6) CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (7) CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (8) CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (9) CCC I Kinny Zimmer w kampanii Wonderland (1)

CCC wychodzi poza granice wyobraźni, zapraszając wszystkich do magicznej przestrzeni, w której czeka Kinny Zimmer – objawienie polskiego rapu. Artysta został globalnym ambasadorem kampanii promującej światowe marki dostępne w ofercie CCC. Wśród najlepszej oferty produktowej, znajdziemy obuwie, odzież i akcesoria topowych brandów: Reebok, Puma, Champion, New Balance, Sprandi, Kappa, Vans.

Kampania CCC pojawi się na wszystkich europejskich rynkach Grupy CCC w niezmienionej wersji. Jedynie w Rumunii postać polskiego rapera zastępuje lokalny ambasador marki, idol młodzieży, youtuber Selly, a dokładnie Andrei Șelaru, którego aktualnie śledzi ponad 3 milionową społeczność.

Obecność młodych gwiazd to kolejny ukłon w stronę generacji Z. Niczym Alicja biegnąca za Białym Królikiem, miłośnicy sportowej wygody mogą podążać za swoim idolem w poszukiwaniu przygód. Po drodze będą czekać na nich wyjątkowe niespodzianki oraz zachwycą  ich najmodniejsze modele sportowego obuwia na nadchodzący sezon.

Magiczny klimat Wonderlandu uchwycił w swoim obiektywie Hans Neumann. Urodzony w Peru fotograf, swój warsztat szkolił u boku samego Mario Tiestino. Neumann od lat stacjonuje pomiędzy Europą a Nowym Jorkiem, tworząc sesje do topowych wydawnictw modowych oraz fotografując kampanie czołowych marek i domów mody jak J. Crew, Michael Kors, NET-A-PORTER, Gabriela Hearst czy Ralph Lauren. Za modowe stylizacje w ulicznym stylu z wykorzystaniem topowych modeli sneakersów, odpowiada jedna z najbardziej utalentowanych polskich stylistek Ewelina Gralak.

Zdjęcia / Reżyseria: Hans Neumann

DOP: Basil Fauchier

Stylizacje: Ewelina Gralak

Make up: Wilson

Włosy: Daniel Gryszke

Modele: Kinny Zimmer, Selly, Martine & Gunhild Chioko, Ana Jorge, Jonathan Davis, Sophia Bodaan, Maurizio Tentella, Lotta Kaijarvi, Shinji&Kenzo Moutoussamy, Mirabelle Durand, Diego Diaz, Kornelia Krawczyk, Rafał Uchmański

Produkcja: Warsaw Creatives

Producent CCC: Bartosz Majkowski

Art Director CCC: Maria Mastalerz, Justyna Purzycka, Marcela Stańczyk