Najnowszy look Benettona SS23

Nowy dyrektor kreatywny Andrea Incontri zaprezentował swoją wizję stylizacji na sezon Wiosna/Lato 2023. Nie przypadkiem hasło kolekcji brzmi Be Everything. Gdzie Be to zaproszenie do wyrażania siebie z całkowitą swobodą. Kapsuła  „The new Benetton uniform” to kolekcja składająca się z toreb unisex i trampek z eko-skóry, czapek i swetrów. Motywem przewodnim jest symbol owoców, w mikro i makro proporcjach, w soczystych nasyconych kolorach lub w delikatnych, chłodnych niuansach. Wszystkie stylizacje uzupełniają dodatki: gumowe pantofle z odkrytymi palcami, emaliowane bijoux okulary i ekologiczne paski. Debiutuje linia akcesoriów z ekoskóry, bijoux, okularów i dodatków.

Kolekcja Wiosna/Lato 2023 jest inspirowana kluczowymi zasadami Benettona: kosmopolityczną duszą i uniwersalnym designem, który nie wyróżnia nikogo, a wszystkim daje równe szanse na fajny look, z dzianiną, kolorem i charakterystycznym dla marki printem w paski – wraz z pasją do owoców.

Wszystko z jasnym przesłaniem: Bądź sobą, wykorzystaj tę różnorodność kolorów i tkanin, aby być kimkolwiek zechcesz. Mieszaj, dopasowuj i wybierz swój ulubiony smak.Benetton SS23 (1) Benetton SS23 (2) Benetton SS23 (3) Benetton SS23 (4) Benetton SS23 (5) Benetton SS23 (6) Benetton SS23 (7) Benetton SS23 (8) Benetton SS23 (9) Benetton SS23 (10)