Ana de Armas: zwyczajny styl niezwykłej dziewczyny

Na platformie Netflix króluje właśnie film BLONDE opowiadający o życiu ikony świata filmu: Marylin Monroe. To niezwykły i przejmujący obraz wyobcowania, niespełnienia, ciągłego pragnienia akceptacji, nikogo innego jak największej gwiazdy kina, która dla wielu była uosobieniem spełnionego marzenia o sławie. W tą niezwykle wymagającą rolę wcieliła się Ana de Armas i pojawiają się już głowy, że aktorka być może w tym roku otrzyma Oskara. I choć sama produkcja budzi wiele kontrowersji to kreacja tej pięknej aktorki jest doskonała.

Sama Ana jest w świecie filmu od wielu lat, a  przełomem w jej karierze była rola Joi w wysokobudżetowej produkcji Blade Runner, a następnie w filmie „Na noże”. Prywatnie aktorka nie zabiega o zainteresowanie, przez chwilę gościła na łamach portali za sprawą związku z aktorem Benem Affleckiem, który jednak zakończył się po 10 miesiącach. Ana często jest fotografowana ze swoimi psami  podczas których wygląda jak zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa.

Wielu widzów, a także kolegów z branży uznało jej kreację za majstersztyk, wieszcząc aktorce nawet… Oscara!Ana de Armas (1) Ana de Armas (2) Ana de Armas (3) Ana de Armas (4)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj