DARE TO BE U! KAMPANIA HOUSE SS22

Wszyscy dzielimy jakieś pragnienia. Chce nam się przestrzeni, wolności i natury; chce nam się czasu tylko dla nas i tylko dla bliskich; chce nam się radości, luzu i niewymagającego otoczenia, w którym każdy może odkrywać swoją ulubioną wersję siebie. Chce nam się być tu i teraz, chce nam się walczyć o lepszy świat i przyszłość; chce nam się kochać bezgranicznie i robić rzeczy, o których robieniu wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli.

O podejmowaniu podobnych wyzwań i ustanawianiu własnych reguł wobec świata opowiada najnowsza kampania House na sezon SS22. Z historii kilku młodych osób, które kompletnie się od siebie różnią; mają różne cele, marzenia i temperamenty, jednogłośnie wybrzmiewa hasło: DARE TO BE U!

Lubisz nicnierobienie? Niecierpliwie czekasz na spontaniczne tripy ze znajomymi, z których biorą się najlepsze wspomnienia? Zdarza Ci się łamać zasady i robić coś totalnie po swojemu? Jeśli to tylko sprawia, że czujesz się sobą – rób to!

Kampania ma zachęcać do bycia odważnym, zaangażowanym i pewnym siebie, swoich uczuć oraz wartości, ale też do dobrej zabawy, doceniania zgranej ekipy oraz umiejętności odpuszczania i chillu. Niezależnie od tego, na którą z opcji padnie – House jest gotów wspierać Cię w podejmowaniu ryzyka i wychodzeniu ze swojej strefy komfortu!

W kolekcjach zaprojekowanych na sezon SS22 znajdą się modne flare’y w kwiatowe printy, które uzupełniają wiązane lub siateczkowe crop topy; luźne koszule, sukienki mini i midi w drobne patterny, hippisowskie T-shirty, jeansy wyszywane w motyle, a także mnóstwo dodatków – torebki typu „bagietka”, kolorowe trampki czy koralikowe akcesoria. Dla niego przewidziany został m.in. szeroki wybór denimowych ubrań – szorty, kamizelki, koszule i katany – oraz sety w popularny motyw bandany, bluzy, a do uzupełnienia stylizacji – czapki z daszkiem i bucket haty w charakterystyczne wzory.

Zobacz najnowszą kolekcję i znajdź coś, co najlepiej pozwoli Ci wczuć się w wiosenno-letni klimat. Podejmij wyzwanie House i dyktuj światu swoje warunki!

House DARE TO BE U SS22 (13) House DARE TO BE U SS22 (12) House DARE TO BE U SS22 (11) House DARE TO BE U SS22 (10) House DARE TO BE U SS22 (9) House DARE TO BE U SS22 (8) House DARE TO BE U SS22 (7) House DARE TO BE U SS22 (6) House DARE TO BE U SS22 (5) House DARE TO BE U SS22 (4) House DARE TO BE U SS22 (3) House DARE TO BE U SS22 (2) House DARE TO BE U SS22 (1) House DARE TO BE U SS22 (33) House DARE TO BE U SS22 (32) House DARE TO BE U SS22 (31) House DARE TO BE U SS22 (30) House DARE TO BE U SS22 (29) House DARE TO BE U SS22 (28) House DARE TO BE U SS22 (27) House DARE TO BE U SS22 (26) House DARE TO BE U SS22 (25) House DARE TO BE U SS22 (24) House DARE TO BE U SS22 (23) House DARE TO BE U SS22 (22) House DARE TO BE U SS22 (21) House DARE TO BE U SS22 (20) House DARE TO BE U SS22 (19) House DARE TO BE U SS22 (18) House DARE TO BE U SS22 (17) House DARE TO BE U SS22 (16) House DARE TO BE U SS22 (15) House DARE TO BE U SS22 (14)

CREDITS:

Production Company: Papaya Films

Director & Photographer: Zuza Krajewska

Script: Zuza Krajewska

DOP: Nikodem Marek

House Brand Marketing Team: Alicja Małejki, Magdalena Skórska, Joanna Roman

Executive Producer: Kacper Sawicki, Paweł Bondarowicz

Producers: Ola Pudło, Sandra Orłow

Production Coordinator: Ola Kolankowska

Local Production: Inezz Production

Local Fixer: Karol Świdziński

Stylist: Agnieszka Rusinek-Jakubowicz

Assistant Stylist: Marika Śliwa

Hair Artist: Ana Sanchez Pena

Make-up Artist: Maja Bławuciak

Photographer’s Assistant: Antuan Becker

Focus Puller: Jan Sadowski

Camera Technican: Kuba Żukowski

 

Visual Postproduction: Vein Postproduction

Post Producer: Krzysztof Dudek

Editor: Maciej Kozłowski

Colorist: Piotr Nowicki

Sound Postproduction: Głośno

Post Producer: Julia Niebielska

Music Composer: Dariusz Podhajski

Retouch: White Retouch

Casting:

Marti / uno models

Shannon / 5th Management

Isadora / BLOW

Nathan / 5th Management

Lisa Marie / 5th Management

Victoria / uno models

Patrizia /5th Management