Kolekcja SPACE JAM: A NEW LEGACY x HOUSE

Nie ma czasu na wymówki. Czeka na Ciebie kolekcja gorąca, jak rzut za 3 punkty. The Tune Squad wraca na boisko… i do House. W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2021 w salonach stacjonarnych i online spotkasz dobrych znajomych: Królika Bugsa, Lolę, Kaczora Daffy, Diabła Tasmańskiego i Marsjanina Marvina.

W zwariowanej kolekcji znaleźć można bluzy, spodnie, sukienki, topy i T-shirty z postaciami z The Tune Squad. Kolory dominujące to fiolet i beż, które znakomicie łączą się z jeansem i wieloma akcesoriami, takimi jak czapki truckerki, beanie, plecaki i klasyczne białe sneakersy. Stawiamy na luz i lekki oldschool rodem z lat 90. Nadchodzi nowa era, dlatego wejdź na boisko w wielkim stylu i niech zacznie się mecz!

Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (1) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (2) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (3) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (4) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (5) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (6) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (7) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (8) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (9) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (10) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (1) Kolekcja SPACE JAM A NEW LEGACY x HOUSE (2)Zdjęcia do kampanii promującej kolekcję wykonał Kuba Dąbrowski, który już nie raz współpracował z House. Z kolei za materiał wideo odpowiada Michał Grzeszczakowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj