Levi’s Pride 2021 „All Pronouns. All Love”

Tegoroczna kampania Levi’s® Pride 2021 zachęca do empatycznego i inkluzywnego podejścia do osób ze społeczności LGBTQIA+ i poprzez hasło „All Pronouns. All Love” podkreśla jak istotne jest stosowanie odpowiedniego zaimka wobec danej osoby, ale nie tylko, bo kampania „All Pronouns. All Love” przedstawia historię skupioną na miłości, pełną optymizmu i zrozumienia.LEVI’S PRIDE..12-min LEVI’S PRIDE..11-min LEVI’S PRIDE..10-min LEVI’S PRIDE..9-min LEVI’S PRIDE..8-min LEVI’S PRIDE..7-min LEVI’S PRIDE..6-min LEVI’S PRIDE..5-min LEVI’S PRIDE..4-min LEVI’S PRIDE..3-min LEVI’S PRIDE..2-min LEVI’S PRIDE..1-min

Kolekcja Levi’s® Pride 2021, która jest swego rodzaju listem miłosnym do społeczności LGBTQIA+, zawiera unisexowe klasyki Levi’s® ozdobione tęczową grafiką inspirowaną falującą flagą z dzielnicy Castro w San Francisco. W kolekcji zobaczymy m.in. Liberation Trucker Jacket, kurtkę w jasnym odcieniu indygo z tęczowym panelem na plecach z zaimkami „they/them, she/her, he/him, we”, ogrodniczki Liberation Short-All z detalami w tęczową grafikę na guzikach i wszywkach oraz biały kombinezon Liberation Jumpsuit z zaimkami „they/them, she/her, he/him, we”. Uzupełnieniem kolekcji są dwa t-shirty z nadrukiem, tank top, klasyczna bluza i „stanik sportowy”, każda z tych rzeczy ozdobiona w tęczowy print.

W Polsce Levi’s® stworzył kampanię Pride 2021, która niesie przesłanie szacunku i inkluzywności. W kampanii bierze udział pięć osób reprezentujących społeczność LGBTQIA+, pochodzących z różnych środowisk a inspiracją do jej stworzenia była trwająca obecnie społeczna dyskusja dotycząca użycia zaimków związanych z płcią. Poprzez kampanię „Wszystkie zaimki miłości”, Levis® chce zwrócić uwagę jak ważne jest postrzeganie ludzi tak, jak sami by tego chcieli.