Limitowana kolekcja Pride od Wranglera

Od ponad 70 lat Wrangler wspiera ideę miłości i chęć każdego człowieka do życia w zgodzie ze sobą i własnymi przekonaniami. W ramach kolekcji Lato 2021 marka postanowiła wyrazić swoje poparcie dla ruchu PRIDE w kolekcji kapsułowej i podjąć współpracę z ILGA World – organizacją non profit, która wspiera społeczność LGBTQIA+ poprzez popularyzację informacji na jej temat i projekty badawcze oraz umożliwia różnym inicjatywom oddolnym zaprezentowanie swojego głosu w organizacjach międzynarodowych.

W kolekcji Wrangler PRIDE 2021pojawia legendarny motyw tęczy – inspirujący i jednoczący symbol społeczności LGBTQIA+, który symbolizuje dumę i równość. Oprócz niego wykorzystano również inny motyw, który pojawia się na ubraniach Wrangler od lat 70., ale w nowej odsłonie, uwzględniającej osoby transpłciowe oraz społeczność LGBTQIA+ o różnych kolorach skóry.

Limitowana kolekcja Wrangler obejmuje bawełniane koszulki, topy bez rękawów i bluzy z kapturem, w kolorze czarnym i białym, ozdobione wyrazistym symbolem tęczy na piersi. Na plecach każde ubranie ma podnoszące na duchu przesłanie z oryginalną tęczową flagę, zaprojektowaną przez Gilberta Bakera w roku 1978, która reprezentuje idee takie jak miłość, uzdrowienie i harmonię. Wypuszczeniu kolekcji towarzyszy kampania marki Wrangler w mediach społecznościowych z udziałem aktywistów i członków społeczności LGBTQIA+, którzy dzielą się inspirującymi słowami w kwestii odwagi i życia zgodnie z własnym „ja”.kolekcja Pride od Wranglera (8)kolekcja Pride od Wranglera (7)

kolekcja Pride od Wranglera (6)

kolekcja Pride od Wranglera (5)

kolekcja Pride od Wranglera (4)

kolekcja Pride od Wranglera (3)

kolekcja Pride od Wranglera (2)

kolekcja Pride od Wranglera (1)