Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA

LABELLAMAFIA to kwintesencja siły, seksapilu i kobiecości. Ubrania marki to przede wszystkim sportowa odzież najlepszej jakości. I nie tylko! LABELLAMAFIA może towarzyszyć Ci w każdej chwili, bez względu na to czy znajdujesz się właśnie na siłowni, czy na tropikalnej, dzikiej plaży. Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA (1)

Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA (2)

Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA (3)

Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA (4)

Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA (5)

Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA (6)

Piękno i siła – czyli kolekcja kostiumów kąpielowych od brazylijskiej marki LABELLAMAFIA (7)

LABELLAMAFIA została założona w 2007 roku, przez Alice Matos, której Instagram zainspirował i zmotywował tysiące osób do dbania o formę i do nabrania pewności siebie. Twarzami kolejnych kolekcji marki stały się znane postaci południowego świata sportu – np. argentyńska modelka fitness @rusha.life. W tym roku, kampania jest naprawdę gorąca! Wszystko dzięki siostrom: @biaebiancaferres, które są międzynarodowymi gwiazdami w dziedzinie pływania synchronicznego, a także – twarzami najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych LABLELLAMAFIA!

Brazylijki Bia i Bianca Ferres utożsamiają wszystkie najważniejsze dla marki wartości. Są niezłomne i pewne siebie. Silne, ale jednocześnie uwodzicielskie i kobiece. Prowadzą aktywny tryb życia i z dumą prezentują jego efekty.

Najnowsza kolekcja kostiumów kąpielowych marki LABELLAMAFIA to przede wszystkim hołd dla odważnych fasonów i wyraźnych wzorów. Modele dostępne są zarówno w wersji jednoczęściowej, jak i bikini. W propozycjach na sezon SS21 znajdziemy plażowe biustonosze z trójkątnymi miseczkami, typu bandeau, czy strój onesie o geometrycznej formie. Dolna część kostiumów jest zazwyczaj mocno wycięta – idealna żeby schwytać prawdziwie brazylijską opaleniznę!