DEXT DAKAR VIP – kolekcja premium dla Niej, dla Niego i dla najmłodszych od Diverse

Polska marka odzieżowa Diverse ponownie została Partnerem Technicznym legendarnego Rajdu Dakar, który w tym roku rozpoczął się 3 stycznia w Arabii Saudyjskiej. Firma, po raz kolejny, aktywnie włącza się w organizację wydarzenia, a także tworzy limitowaną kolekcję odzieży, sygnowaną logotypem Dakar. Linia DEXT DAKAR, oprócz klasycznych modeli, składa się także z produktów premium – DEXT DAKAR VIP, dopasowanych do rangi tego prestiżowego wyścigu.DEXT DAKAR VIP Diverse (6)

DAKAR VIP to wyselekcjonowana odzież i akcesoria, dostępne w wersji damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Ta limitowana kolekcja składa się z 16 wyjątkowych produktów. Wszystkie utrzymane są w czarnej kolorystyce oraz wzbogacone o akcenty i aplikacje w kolorze złota.

Prawdziwym hitem, jest skórzana kurtka z miękkiej skóry jagnięcej – model występuje w wersji damskiej oraz męskiej. To ukłon w stronę klasycznej wersji tego okrycia, ale wzbogacony o wysublimowany detal – czyli fakturowaną, złotą podszewkę. Alternatywną propozycją odzieży wierzchniej jest czarna kurtka typu puffer – dla tych, którzy nade wszystko cenią wygodę w najlepszym wydaniu.

W kolekcji znajdziemy także bluzy, t-shirty (również dla najmłodszych!), spodnie oraz akcesoria takie jak: czapki, plecaki, czy saszetki. To modele utrzymane w sportowym, ale jednocześnie eleganckim stylu. Każdy z nich ozdobiony jest logotypem Rajdu Dakar. Marka Diverse posiada bowiem wyłączną licencję na produkcję i sprzedaż odzieży sygnowanej w ten sposób.DEXT DAKAR VIP Diverse (18)

Kolekcja dostępna jest w większości sklepów Diverse oraz na www.diversesystem.com. Diverse jest także jedyną marką odzieżową, która sprzedaje swoje produkty podczas Rajdu Dakar. Kolekcja DEXT DAKAR dostępna jest też w dedykowanych tej marce sklepach w Lizbonie.