Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesień/zima 2020

Nowa kolekcja CHANGE Lingerie to odpowiedź na obowiązujące trendy kolorystyczne, modowe, a przede wszystkim na potrzeby wciąż rosnącej i zróżnicowanej grupy zadowolonych z wysokiej jakości i idealnego dopasowania bielizny klientek. W tym sezonie uwagę przykuwają intensywne, eleganckie, kojarzące się z jesienią kolory – m.in. butelkowa zieleń, wiśniowa czerwień czy porzeczkowy fiolet. Co więcej kolekcja została poszerzona o dodatkowe rozmiary, których obecnie jest ponad 100  (obwody 60-100 cm, miski od A do N). Profesjonalne usługi  brafitterskie, będące wyróżnikiem marki
CHANGE Lingerie są świadczone już nie tylko w salonach – na bezpłatną poradę w doborze biustonosza klientki mogą liczyć również online. Ale to nie wszystko…Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (19) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (1) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (2) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (3) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (4) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (5) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (6) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (7) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (8) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (9) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (10) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (11) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (12) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (13) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (14) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (15) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (16) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (17) Bielizna CHANGE Lingerie na sezon jesieńzima 2020 (18)

To, czego współczesna kobieta oczekuje od bielizny to już nie tylko komfort. Chcemy poczuć się luksusowo. Bielizna przestaje być tym, co chowamy pod ubraniem. Coraz chętniej nosimy ją  delikatnie wyeksponowaną na zewnątrz – mówi Patrycja Jach, barfitterka z salonu CHANGE Lingerie w Galerii Młociny w Warszawie. Stąd ponadczasowe koronki, które występują w jesienno/zimowej odsłonie ekskluzywnej kolekcji Charade, która dzięki połączeniu odpowiednich tekstyliów oraz kolorów oddziałuje na wszystkie zmysły. Model Audrey, który zdążył już podbić serca klientek to biustonosz dostępny w trzech fasonach dopasowanych do różnego kształtu kobiecych biustów, wykonany z koronki  połączonej z drobną, przezroczystą siatką zachwyca kolorem winnej porzeczki. Vivienne 
z delikatnego, atłasowego materiału wykończonego koronką,  w kolorze musu czekoladowego, został stworzony, by dodawać ciału blasku.  

Kolekcja jesień/zima 2020-2021 to także klasyka. Stało się już tradycją, że pewne kultowe modele, która każda stała klientka CHANGE Lingerie chce mieć zawsze w swojej szafie (kolekcja Classic) występują w nowej kolekcji CHANGE  w kolorach sezonowych, stąd np. faworyt klientek  – Lissi w kolekcji jesień/zima występuje w butelkowej zieleni, zarówno
w wersji Full Shaper dla większych biustów, Balconette dla kobiet, którym zależy na wyeksponowaniu dekoltu czy Low Wire Triangle, gdzie koronkowe wykończenie jest kuszącą ozdobą stylizacji z dekoltem w literę V. Już teraz w salonach w całej Polsce oraz na stronie internetowej www.change.com w absolutnie zmysłowej i delikatnej kolekcji Intimate stałe klientki znajdą m.in. swój ulubiony model Melanie w nowej odsłonie kolorystycznej.

Panie, które z kolei po raz pierwszy odwiedzają nasz salon są miło zaskoczone. Po pierwsze dostępnością kobiecej i ekskluzywnej bielizny w tak szerokiej gamie rozmiarów. Klientki również podkreślają , że trudno o takie profesjonalne dopasowanie w typowych, sieciowych sklepach w galerii, szczególnie jeśli orientują się, że cena bielizny jest  przystępna – dodaje Patrycja Jach.

To, co przyciąga dziś klientów to atrakcyjna oferta. Odpowiadamy na tę potrzebę regularnie wprowadzając promocje, również na nowe kolekcje. To, co wyróżnia CHANGE Lingerie, to również obsługa przez pasjonatki zawodu brafitterki. Tak zaprojektowane doświadczenie zakupowe sprawia, że jeśli klientka odwiedzi nasz salon raz, zawsze wraca. Obecnie rozwijamy tę usługę również online– mówi Tariq Al-Sakkaf, Członkiem Zarządu CHANGE of Scandinavia Poland Sp. z o. o, odpowiedzialny m.in. za rozwój sieci w Polsce.