Komplet idealny

Z dnia na dzień wkroczyliśmy w wypełniony słońcem wiosenny sezon. Dookoła nas natura budzi się do życia, a nasza garderoba przechodzi metamorfozę – zamiast stonowanych zimowych stylizacji, wybieramy barwę i eksperymentowanie z formą. Żywe kolory, a może klasyczne wykorzystanie kraty lub denimu? Tej wiosny wszystkie chwyty dozwolone!

Total look, to wersja dla odważnych – jedna barwa uzupełniona o kontrastujące lub tonujące stylizację dodatki, to wybór idealny do biura. Tej wiosny sięgamy po najmodniejszy kolor sezonu – wyrazisty Living Coral. Przy tak intensywnej barwie staramy się jednak nie zaburzyć looku i stawiamy na delikatniejsze akcesoria zgodne z duchem boho.

Jeżeli uważamy, że jeden ton jest za nie wystarczający, to swobodnie zestawiamy ze sobą kilka odcieni barwy. Tak jak w przypadku jeansowego kompletu uzupełnionego granatowym, basicowym T-shirtem czy apaszką w pasującym odcieniu. Inną wariacją z kolorem niebieskim w roli głównej może być, połączenie subtelnych florystycznych wzorów ze zwiewnym topem i klasycznymi dodatkami. Wzory swobodnie łączymy z basicowymi elementami garderoby i tak jak w przypadku kompletu w kratę, nadajemy błysku za pomocą obcasów i biżuterii.Stylizacje Komplet idealnyStylizacje Komplet idealnyStylizacje Komplet idealnyStylizacje Komplet idealnyStylizacje Komplet idealny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here