Sezon festiwalowy czas start!

Już w ten weekend rozpoczyna się jedna z najbardziej znanych imprez muzycznych na świecie – Coachella Valley Music and Arts Festival w Kalifornii. Huczny początek sezonu letnich festiwali to doskonała okazja do eksperymentowania z modą, makijażem i fryzurami.

Często podstawą stylizacji jest jeans. Katana, krótkie spodenki czy koszula przewiązana w pasie? To opcja, która zawsze się sprawdzi. Perfekcyjny wygląd zapewni ci również zwiewna sukienka uzupełniona o masywną biżuterię, narzutkę z frędzlami i małą torebkę lub nerkę do przechowywania niezbędnych drobiazgów. Do tego kowbojki, czy wygodne sneakersy – i jesteś gotowa na szaleństwa do białego rana.

Wybierasz się na koncert swojego ulubionego zespołu? Załóż luźny t-shirt z jego logiem. Pożyczony z szafy chłopaka z łatwością może zastąpić sukienkę. Pamiętaj także o nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych z dobrym filtrem UV.Sezon festiwalowy czas start! (1) Sezon festiwalowy czas start! (2) Sezon festiwalowy czas start! (3) Sezon festiwalowy czas start! (4)