Eva Minge podpisała kontrakt na współpracę z marką MEDORA

Z końcem wakacji Ewa Minge podpisała kontrakt na współpracę z marką MEDORA, liderem w branży odzieży medycznej. Właścicielem marki i Prezesem firmy Medora Sp. z o.o. jest Ewa Małgorzata Wiertelak. Celem tej współpracy jest przekazanie kreatywnego podejścia do uniformów medycznych. Te dwie nietuzinkowe osobowości i dwie wyjątkowe marki ogłosiły  rozpoczęcie współpracy w październiku 2018 roku, za pomocą kanałów social media. W ramach obowiązującego kontraktu, Ewa Minge zaprojektuje kolekcję fartuchów damskich i męskich. Zobowiązana jest Ona także do uczestnictwa w targach i konferencjach branżowych, wydarzeniach i imprezach marki MEDORA, a także do współpracy wizerunkowej w promowaniu zaprojektowanych sampli.

Nowa linia odzieży medycznej, którą zaprojektuje znana i ceniona na świecie projektantka Ewa Minge, będzie miała swoją premierę już w grudniu 2018 roku. Do tego czasu obie Panie będą współpracowały przy stworzeniu selektywnej kolekcji dla sektora medycznego. Celem stworzenia nowej kolekcji we współpracy z projektantem jest pokazanie, że odzież używana w codziennej pracy lekarza może być nie tylko funkcjonalna, ale także modna i elegancka. Obie Panie wezmą również udział w sesji zdjęciowej z produktami marki MEDORA.

„Jesteśmy dumni, że Pani Ewa Minge zgodziła się współpracować z naszą marką. Uważam, że w życiu nie ma przypadków i że dwie Ewy, prowadzące firmy odzieżową i modową, mogą razem stworzyć coś wyjątkowego. Od lat marzyłam, aby fartuchy dla lekarzy były czymś więcej niż tylko ubraniem ochronnym. Lekarze, pielęgniarki czy kosmetyczki spędzają w nich nawet kilkanaście godzin dziennie. Uważam, że ten strój zasługuje na szczególną uwagę. Zastanawiałam się co zrobić, aby nie był tylko strojem praktycznym, ale przede wszystkim aby był ciekawy i zawierał całą gamę dbałości o szczegóły. Nasza marka już dawno wprowadziła różne nietypowe rozwiązania – od kolorowych haftów po wykorzystanie kryształów marki Swarovski. Ale tym razem poszliśmy dalej. Chcemy aby odzież marki MEDORA zaprojektowana przez niezwykle utalentowaną projektantkę Ewę Minge, była synonimem wyjątkowości i odzwierciedleniem osobowości, które będą tę odzież nosiły oraz przede wszystkim aby była ona piękna.” – powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu firmy Medora Sp. z o.o. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here