Najnowsza kolekcja ekskluzywnej bielizny marki WHITE RVBBIT

JUST ONE SECOND to najnowsza, a zarazem najdłużej zapowiadana kolekcja marki WHITE RVBBIT, skierowana do pewnych siebie kobiet, dla których każda sekunda ma znaczenie. JUST ONE SECOND wyznacza nowy kierunek projektów tej młodej marki. Obok koronkowych braletek, które stały się znakiem rozpoznawczym brandu, pojawiają się zupełnie nowe konstrukcje, w znacznie większych niż dotąd rozmiarach – wszystkie uszyte w Polsce z troską o każdy detal.

WHITE RVBBIT do tej pory dał się poznać z kobiecych, często ekstrawaganckich projektów miękkiej koronkowej bielizny. Wśród projektów królowały nowoczesne braletki, wśród materiałów – koronki i hafty, wśród kolorów przede wszystkim czerń. Nowa kolekcja jest kontynuacją tego stylu, ale zdecydowanie zaskakuje różnorodnością konstrukcji i krojów. Obok koronkowych braletek pojawiają się balkonetki czy biustonosze typu half-cup, a dotychczasowa rozmiarówka S-XL ustępuje miejsca braffiterskim rozmiarom do miseczki H. Just One Second przynosi także nowe kolory koronek – choć główne modele promujące linię są dostępne w czerwieni, bieli i czerni, to towarzyszą im komplety w odcieniach bordo, butelkowej zieleni czy granatu. Pojawią się także nowe modele koronkowych szlafroków i koszulek nocnych wraz z koronkowymi akcesoriami, takimi jak opaski na oczy.

Wiele o kolekcji mówi jej motto, zaczerpnięte z Alicji z Krainy Czarów. Prace nad modelami trwały kilkanaście miesięcy, w trakcie których wybieraliśmy najdelikatniejsze materiały, sprawdzaliśmy konstrukcję rozmiar po rozmiarze i zbieraliśmy od naszych Klientek informacje na temat tego, co musi mieć w sobie bielizna, by była idealną. To właśnie one – nasze Klientki inspirowały nas, dzieliły się swoimi pomysłami, oceniały efekty i wspierały na każdym etapie. Choć mogłoby się wydawać, że od projektu do realizacji minęła wieczność, to z naszej perspektywy była to zaledwie sekunda.

Poza funkcjonalnością i perfekcyjnymi konstrukcjami nowa kolekcja flirtuje z drapieżną zmysłowością podkreśloną detalami. Złote dodatki, ozdobne paski, dużo nieprzypadkowej przezroczystości – ta kolekcja nie ma za zadanie niczego maskować, ani niepotrzebnie zakrywać. Jej przeznaczeniem jest wydobycie piękna z ciała kobiety, takim jakie ono jest. Pokazanie, że jedna sekunda wystarczy, by zakładając bieliznę przenieść się w świat piękna i magii.

Kolekcja JUST ONE SECOND, podobnie jak poprzednie modele WHITE RVBBIT są ręcznie szyte w Polsce, w pracowni marki, z materiałów najwyższej jakości. Kolekcja jest wprowadzana do sprzedaży stopniowo i w pierwszej kolejności dostępna online, na whitervbbit.com. Premiera pierwszego modelu głównej linii odbędzie się w piątek, 21 września.