Małgorzata Rozenek-Majdan: Jest coś magicznego w zdjęciu à la Kendall Jenner. Na Instagramie bije rekordy

Małgorzata Rozenek Majdan Jest coś magicznego w zdjęciu à la Kendall Jenner. Na Instagramie bije rekordy

Pomysł na zdjęcie w stylu jednej z Kardashianek narodził się spontanicznie, podczas przerwy w sesji fotograficznej. Na jego wykonanie prezenterka miała zaledwie kilka minut, uważa jednak, że jest to magiczna fotografia. Potwierdzają to internauci – zdjęcie ma już ponad 85 tys. polubień. 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, które szybko stało się hitem internetu. Pozuje na nim w kusej czarnej sukience, eksponującej nogi – gwiazda TVN leży, a jej włosy są rozrzucone wokół głowy. Końcówki zostały misternie ułożone w kształt serc. Prezenterka nie ukrywa, że robiąc to zdjęcie, inspirowała się fotografią Kendall Jenner, również opublikowaną w mediach społecznościowych.

To było zdjęcie, które trzy lata temu Kendall Jenner wrzuciła do siebie na Instagrama – mówi Małgorzata Rozenek-Majdan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi, że pomysł narodził się spontanicznie. Brała udział w sesji zdjęciowej w atelier jednego z czołowych warszawskich stylistów fryzur i w przerwie postanowiła na chwilę się położyć. Zobaczyła wówczas swoje odbicie w lustrze umieszczonym na suficie.

Zaśmiałam się do mojego fryzjera Kajetana, mówię: Kajetan, zobacz, zróbmy sobie włosy jak Kendall Jenner, włosy w serduszka. Zrobił mi to, za chwilę musieliśmy znowu stawać do zdjęć i tak ono powstało – mówi prezenterka.

Opublikowane w 2015 roku zdjęcie Kendall Jenner zyskało ogromne uznanie fanów celebrytki – polubiło je ponad 3 mln osób. Fotografia Małgorzaty Rozenek-Majdan również wzbudziła zainteresowanie internautów. W ciągu zaledwie kilku dni zdjęcie zyskało ponad 85 tys. polubień oraz kilkaset komentarzy.

Muszę powiedzieć, że coś jest chyba magicznego w tych zdjęciach, bo to zdjęcie bije rekordy na moim Instagramie – mówi prezenterka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj