Propozycje letnich stylizacji od Quiosque

Lato to czas, który najchętniej spędzamy relaksując się na plaży, w lesie lub innym, równie przyjemnym miejscu. Urlop nie trwa jednak wiecznie. Większość z nas musi część tej pięknej pory roku spędzić w mieście. Co założyć gdy za oknem upał, a garderobę trzeba dobrać do konkretnej okazji?  Oto modowa podpowiedź od Quiosque.

Materiał, który wybieramy powinien być lekki i przewiewny. Podczas upałów najważniejsze jest to, aby w ubraniu czuć się swobodnie. Nie powinny to być rzeczy obcisłe czy krępujące ruchy. Idealnym rozwiązaniem jest delikatna sukienka w kształcie litery A. Kwiatowy wzór nadaje jej romantycznego charakteru. Pamiętajmy o zachowaniu proporcji. Gdy wybieramy sukienkę zdobioną barwnym wzorem, najlepiej dobrać subtelną biżuterię.Propozycje letnich stylizacji od Quiosque

Lato to najlepszy moment w roku, kiedy można pozwolić sobie na to, aby w naszej szafie zagościła cała paleta barw. Szarości i czernie zostawiamy na zimę. QUIOSQUE proponuje modne połączenie kolorów. Obie barwy przywidzą na myśl typowo letnie krajobrazy: zieleń łąk i błękit morza. Taki zestaw idealnie rozświetli twarz.

Dla fanek stonowanych barw, QUIOSQUE proponuje styl safari. To idealny pomysł na przetrwanie lata w miejskiej dżungli. W kolekcji QUIOSQUE można znaleźć wiele propozycji, które sprawdzą się nie tylko w pracy, ale także podczas wielu innych okazji, np. wyjścia z przyjaciółką na kawę.