Stylizacje na upały

Latem nasze stylizacje są nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne i uniwersalne. Rano w pracy, popołudnie na basenie, pikniku, spacerze czy spotkaniu ze znajomymi. Tak intensywny czas wymaga od nas wybierania takich zestawów, które sprawdzą się przez cały dzień. Zobaczcie nasze propozycje!

Jeansowa sukienka z dekoltem w kształcie łódki i kobiecą falbanką to świetna propozycja dla osób, które również w pracy mogą sobie pozwolić na odrobinę letniego luzu. Pod sukienką śmiało możesz schować strój kąpielowy, który na popołudnie będzie jak znalazł. Do tego bia-łe, wakacyjne dodatki i miejski, wygodny look gotowy.

Stylizacje na upały

Zaraz obok kolorów jeansu i baby blue hitem lata jest blady, łososiowy róż, który wygląda świetnie w zestawieniu z bielą i czernią. Graficzny miks wzorów to zawsze bezpieczny wybór, który będzie pasował do każdego stylu. Pozwól sobie również na odrobinę retro tego lata.

Stylizacje na upały

Koszulowa sukienka w męskim stylu to trend, który także pokochały Polki. Efektowna, wy-godna, ale też w zależności od dodatków elegancka sukienka w połączeniu z innymi pastela-mi lub jednym mocnym akcentem kolorystycznym stworzy ciekawą kompozycję. Nie bój się strojów kąpielowych w mocnych kolorach! Więcej na www.laredoute.pl

Stylizacje na upały