Koszula na upały! Jak ją nosić?

Latem preferujemy sportowe, luźne, mniej formalne stroje, ale takie, które sprawdzą się zarówno na plaży, jak i w pracy. Jednak upały niektórych rozpieszczają, innym mocno przeszkadzają. To zdecydowanie ciężki czas dla naszych stylizacji. Jak wytrwać? My proponujemy postawić na koszule z wysokiej jakości, naturalnych tkanin, które w każdym stylu będą wyglądały bardzo dobrze. Zobaczcie nasze propozycje.

 Kolorowo, luźno i wygodnie. Taka forma to zdecydowanie najlepsza propozycja na upalne dni. Koszula w ciekawy, geometryczny print, w połączeniu z modnymi w tym sezonie jeansowymi szortami, białymi trampkami z frędzlami i granatowo – żółtymi dodatkami prezentuje się świetnie. To typowo miejska propozycja.

Koszula na upały! Jak ją nosić?

Dla osób, które również w upały muszą wyglądać bardziej elegancko, ale nie jest to typowy korporacyjny styl, proponujemy koszulę o mocnym, soczystym kolorze, w połączeniu z bielą i czernią, ale w niewielkiej ilości. Duża ilość czerni w upalne dni nie sprawdzi się, dlatego najlepiej dobierać ją głównie w dodatkach. Kontrast bieli, czerni i czerwieni to idealny wakacyjny miks.

Koszula na upały! Jak ją nosić?

A teraz czas na stylizację na spotkanie biznesowe, w nowoczesnej wersji. Nasza propozycja to koszula z koronką w zestawieniu z plisowaną spódnicą midi, w marynarskim stylu. Na spotkanie możesz założyć szpilki, a później zmienić je na wygodniejsze sandałki. Prostota, elegancja i efektowny look gotowy. Więcej na www.laredoute.pl

Koszula na upały! Jak ją nosić?