Parfois i kolekcja Mummy and Me – jesteś moją ulubioną osobą

Opierając się na relacjach między matką i córką, kolekcja Mummy and Me powstała wokół koncepcji dzielenia się przez nie akcesoriami. Elementy biżuterii, pełne świeżości dzięki użyciu jaskrawych kolorów, zostały stworzone, aby trafić w gusta kobiet i 4-letnich dziewcząt.

Jasne odcienie ciekawie łączą się w różne barwy i tworzą grę cieni –  – niebieski, pomarańczowy, jasny różowy i zielony, mieszają się ze złotymi szczegółami. Różnorodność technik i materiałów sprawiają, że kolekcja jest bogata w szczegóły i ma wiele znaczeń. Zastosowane w naszyjnikach i bransoletkach nici, pery, kamienie półszlachetne i motywy morskie – jak  prawdziwe muszle – odnoszą się do zaczarowanego świata biżuterii, ale także do swobodnego ducha sezonu letniego; w kolczykach małe metalowe rurki z odpryskami farby przywołują malunki dziecięce,  w bransoletkach wykorzystanie prawdziwej skóry z małych kawałków przyniosło efekt zabawy tymi elementami.

Chociaż jest to kolekcja stworzona dla matek i córek, z podwójną funkcyjnością modeli z tej linii – jak naszyjniki dla dziewcząt, które mogą być noszone jako biżuteria przez matki – kolekcja Mummy and Me ma także akcesoria stworzone wyłącznie dla mam, idealne do stworzenia casualowego i wszechstronnego looku.

Mummy and Me to pierwsza taka propozycja od Parfois, z okazji szczególnej relacji matka-córka, jako idealny prezent na Dzień Matki.