Koszule na wiosnę

Nigdy nie przestają być modne i są obowiązkowym must have w każdej damskiej szafie. Ich fasony jednak zmieniają się z sezonu na sezon.

 Koszule to nie tylko białe, klasyczne modele, choć i te kochamy. Na rynku dostępne są również te z pięknymi dekoltami, jedwabne- idealne na lato i wiele, wiele innych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na bardziej ekstrawaganckie opcje z grafikami w kwiaty czy artystycznymi wzorami. Do bardziej codziennych stylizacji idealna będzie krata, ale w wiosennym wydaniu. Tu polecamy wybierać modele dłuższe i z cienkich, zwiewnych tkanin.

Stylizacja 1

Koszule na wiosnęKoszula– jelonek/jelonekm.pl, okulary- Tkmaxx/tkmaxx.pl, buty- Caprice/caprice.pl, płaszcz- Tova/tova.pl, spodnie- CristinaEffe/cristinaeffe.com, pierścionek- Bless Jewellery/blesjewellery.com, torebka- Boca/boca.pl.

Stylizacja 2

Koszule na wiosnęPierścionek- Bless Jewellery/blesjewellery.com, buty- Caprice/caprice.pl, torebka- Antbag by Ania/antbags.pl, kopertówka- Boca/boca.pl, okulary- Tkmaxx/tkmaxx.pl, spodnie- Tova/tova.pl, koszula– jelonek/jelonekm.pl, kamizelka- Mosquito/mosquito.pl.

 Stylizacja 3

Koszule na wiosnęPierścionki- Bless Jewellery/blesjewellery.com, torebka- Antbag by Ania/antbags.pl, buty- Caprice/caprice.pl, okulary- Tkmaxx/tkmaxx.pl, koszula I szal – Tova/tova.pl, spodnie– The Empress/theempress.eu.

 Stylizacja 4

Koszule na wiosnęKoszula- Hera Moda Studio/hera.com.pl, spodnie – CristinaEffe/cristinaeffe.com, buty- Caprice/caprice.pl, kurtka- Boca/boca.pl, torebka- Antbag by Ania/antbags.pl, pierścionki- Bless Jewellery/blesjewellery.com, okulary- Tkmaxx/tkmaxx.pl,

 Stylizacja 5

Koszule na wiosnęSpodnie- Bialcon/bialcon.pl, torebka- Antbag by Ania/antbags.pl, kurtka- Boca/boca.pl, pasek i okulary- Tkmaxx/tkmaxx.pl, koszula- Midori Feminine Fashion/midori.pl