Finałowa dwunastka Ambasadorów Akademii Stylizacji Zarostu

W ramach projektu Akademia Stylizacji Zarostu jury w składzie Dawid Woliński, Wojciech Golik (Barber), Iza Rogulska oraz Karol Krasnodębski (Philips) wybrali dwunastu mężczyzn, którzy zgłosili swoją chęć poddania się metamorfozie i udziału w sesji do trendbooka. Dzięki zaangażowaniu Ambasadorów jeszcze tego lata poradnik będzie dostępny dla wszystkich chętnych Panów.

 Zwykle mężczyźni nie zastanawiają się nad swoim wyglądem i stylizacjami tyle co kobiety. Panie mają do dyspozycji sztuczki makijażowe i mogą bawić się coraz to nowymi fryzurami. A Panowie? Ich potencjał stylizacyjny tkwi w zaroście! Aby przekonać do stylizacji zarostu więcej mężczyzn Philips w ramach Akademii Stylizacji Zarostu edukuje i doradza, jak łatwo zmieniać wygląd i odpowiednio dostosowywać go do urody właśnie dzięki stylizacji zarostu. Obecnie trwają przygotowania do wydania trendbooka, gdzie Panowie znajdą wiele przydatnych porad.

Casting na modeli, których zarosty zostaną wykorzystane w trendbooku, trwał na Facebooku trzy tygodnie. Jury w składzie: Dawid Woliński, Wojciech Golik (Barber z Akademii Stylizacji Zarostu), Iza Rogulska i Karol Krasnodębski (Philips) wybrali finałową dwunastkę Ambasadorów i to właśnie ci Panowie za dwa tygodnie wezmą udział w metamorfozach i sesji zdjęciowej. W Akademii Stylizacji Zarostu będą czekać na nich Dawid Woliński, styliści zarostu oraz fryzur

finalowa 12W czasie spotkań na żywo Panowie dowiedzą się jak stylizować swój zarost, jak dostosowywać go do kształtów twarzy, wyglądu czy stroju. To jednak nie koniec – finaliści otrzymają trymer do użytku w domu oraz będą mieli możliwość konsultacji online, podczas których eksperci będą pomagać im w samodzielnym otrzymaniu perfekcyjnej stylizacji.

Po metamorfozach Panowie wezmą udział w sesji, z której zdjęcia zostaną wykorzystane przy tworzeniu trendbooka. Dzięki ich zaangażowaniu

o możliwościach stylizacji zarostu dowie się więcej mężczyzn – trendbook będzie dostępny jeszcze tego lata