Barbara Kurdej-Szatan została ambasadorką znanej marki obuwniczej

887c9d4ce3 380139935 kurdej sykut wojas

Aktorka jest zachwycona swoją nową rolą. Gwiazda Teatru 6. piętro została ambasadorką znanej marki obuwniczej Wojas. Podkreśla, że ceni piękno i jakość wykonania butów tej firmy, cieszy się też, że może wspierać polską markę. Miłośniczką obuwia tej marki jest również Paulina Sykut.

Kariera Barbary Kurdej-Szatan nie traci tempa. Aktorka przygotowuje się do dwóch premier – spektaklu „Miłość w Saybrook” w Teatrze 6. piętro oraz „Pikantni” na deskach Teatru Capitol. W teatrze Michała Żebrowskiego gra w sztukach „Zagraj to jeszcze raz, Sam” i „Bromba w sieci”, w krakowskim Teatrze Variete występuje w musicalu „Legalna blondynka”, jest też prowadzącą program „Kocham Cię, Polsko!” na antenie TVP2. Niedawno zadebiutowała w roli ambasadorki marki Wojas. Aktorka twierdzi, że jest zachwycona i zaszczycona możliwością udziału w kampanii tej firmy.

– Przede wszystkim bardzo się cieszę, że jest to polska marka. Uważam, że powinniśmy wspierać nasze polskie marki. Poza tym buty są świetnie wykonane, wygodne, piękne, nie musiałam się długo zastanawiać – mówi Barbara Kurdej-Szatan agencji informacyjnej .

Gwiazda, razem z Sebastianem Karpiel-Bułecką, wzięła udział w kampanii reklamowej wiosennej kolekcji marki Wojas. W linii tej znalazły się zarówno modele dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Kolekcja damska obejmuje czółenka, baleriny, sandały i półbuty utrzymane głównie w jasnej, pastelowej kolorystyce, które doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach.

– Jest mnóstwo butów typowo na wyjście wieczorne – eleganckie czółenka, sandałki, ale są również sportowe buty. Ciekawe jest w nich to, że one są sportowe, ale z taką klasą i elegancją. Można sobie naprawdę pokombinować i dobrać do tego fajnie ciuchy – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Zdaniem aktorki buty z wiosennej kolekcji marki Wojas są bardzo wygodne, a jednocześnie odznaczają się subtelnym, kobiecym fasonem. Miłośniczką butów tej firmy jest także Paulina Sykut. Prezenterka również docenia ich umiarkowanie sportowy charakter.

– Bardzo mi się to podoba, że te buty sportowe nie są aż tak bardzo sportowe. Że to jest np. jednolita skóra, są bardziej eleganckie. Te buty sportowe bardzo często zakładam do dość eleganckiej stylizacji, przełamuję ją – podkreśla Paulina Sykut.

Prezenterka dobiera rodzaj obuwia do okazji. Na wieczorne wyjścia lub gdy chce wyglądać elegancko zawsze wkłada pantofle na wysokim obcasie. W lecie są to sandałki na szpilce. Na co dzień jednak preferuje buty na znacznie niższym obcasie, często zupełnie płaskie.

– Na szczęście projektanci wypuszczają takie propozycje co sezon, że te buty, nawet na płaskim obcasie, są bardzo eleganckie, więc zaspokajają tak naprawdę wszystkie kobiece potrzeby mówi Paulina Sykut.

W kolekcji męskiej na wiosnę i lato 2016 marki Wojas znalazły się natomiast półbuty, botki i sandały utrzymane w klasycznych kolorach, tzn. w czerni, szarości i brązie.