Rita Ora zachwycona strojem polskiej dziennikarki!

– I love Your jacket – powiedziała Rita Ora, kiedy w jej garderobie w Londynie pojawiła się Barbara Pasek. Amerykańska wokalistka dostała modowy prezent od dziennikarki – kurtkę polskiej projektantki.

Kilka dni temu Barbara Pasek spotkała się w Londynie z Rita Orą. Gwiazda pop od razu zachwyciła się kurtką polskiej dziennikarki, do której Basia dobrała spódnicę H&M oraz top MissSpark.

– Londyn zobowiązuje, a wywiad z Ritą Orą – ikoną wyzwolonego stylu ubierania – zobowiązuje jeszcze bardziej. Dlatego dość długo zastanawiałam się co założyć, żeby wyglądać ciekawie, ale jednocześnie wciąż po swojemu. Dlatego było mi bardzo miło, że pierwszą rzeczą, którą powiedziała do mnie Rita, kiedy weszłam do jej garderoby, było ,,I love Your jacket”. Mój różowo-zielony bomber zrobił na niej ogromne wrażenie – mówi Barbara Pasek.
Wielobarwny bomber z kolekcji polskiej projektantki MissSpark trafił także w ręce Rity Ory.

– Kiedy Rita dowiedziała się, że dostanie ode mnie taki sam, była bardzo zaskoczona, ale też zupełnie szczerze się ucieszyła. Jestem przekonana, że już niedługo zobaczymy ją w tej kurtce na jakimś zdjęciu. Tak czy siak mogę śmiało powiedzieć: mam taką samą kurtkę jak Rita Ora – mówi z uśmiechem Barbara Pasek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj