Panache “modelled by role models – nowy wymiar piekna” Wybierz swój wzorzec do naśladowania

Jeśli ten świat zmienia się dzięki wzorcom to Panache chce pokazać kto je wytycza. Silne, odważne kobiety. Kobiety, które wytyczają własne ścieżki. Zmieniają bieg historii. Kobiety, które inspirują.

Kobiety będące wzorcami do naśladowania wywierają wpływ na innych. Nie rywalizują. To bohaterki, które udowadniają światu, że bariery przed nimi stawiane można pokonać. Teraz nadchodzi czas, by je docenić.

W 2015 roku Panache przeprowadził swoją pierwszą, cyfrową kampanię „Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna” poświęconą inspirującym kobietom z całego świata. W kampanii wzięły udział: znana na całym świecie modelka, Marquita Pring, terapeutka sportowa, Amy Hughes, brytyjska paraolimpijka, Hannah Cockroft, pielęgniarka, Rachel Elliot, brytyjska piosenkarka, Micę Paris oraz polska propagatorka krwio- i organodawstwa, Martyna Kaczmarek. Kampania „Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna” obecna była na całym świecie poprzez kanały social media oraz virale na YouTube.

W kolejnej edycji „Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna” każdy z nas może nominować osoby, które są dla nas inspiracją. Mogą to być zwyczajne kobiety robiące niezwykłe rzeczy, mogą to być kobiety zupełnie nam obce lub będące osobami publicznymi, sławnymi, których praca nas inspiruje.

Proces nominacji rozpocznie się w Dniu Kobiet – 8 marca 2016  na stronie www.modelledbyrolemodels.com/nomintations oraz na www.nowywymiarpiekna.pl.  Nominacje będzie można przesyłać do 3 kwietnia.

I co dalej?

Międzynarodowe jury, w którego skład wchodzi Beata Sadowska będąca inspiracją dla wielu kobiet chcących żyć zdrowo i aktywnie, bardzo dokładnie rozważy wszystkie nominacje, a następnie opublikuje listę 15 finalistek, z których to głosujący wspólnie z jury wyłonią ostateczną szóstkę zwycięskich wzorców do naśladowania. Zwyciężczynie wezmą udział w sesji zdjęciowej „Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna”, która zostanie opublikowana na stronie internetowej Panache, w prasie internetowej oraz drukowanej, a także w kanałach social media i na materiałach reklamowych dostarczanych do sklepów branżowych. Laureatki kampanii Modelled by Role Models – Nowy wymiar Piękna 2016 dodatkowo otrzymają:

  • Roczny zapas bielizny Panache (łącznie 12 kompletów)
  • Udział w sesji zdjęciowej Modelled by Role Models w Londynie, dwa bilety na show na West Endzie, podróż i zakwaterowanie dla dwóch osób
  • Wydrukowane zdjęcia z sesji fotograficznej.

 

Więcej informacji na temat kampanii znajduje się na stronach www.modelledbyrolemodels.com, www.nowywymiarpiekna.pl oraz www.panache.pl.