Gwiazdy na oskarowym czerwonym dywanie – nie tylko w Hollywood!

Cóż to była za noc! Za nami najbardziej ekscytująca impreza roku – rozdanie Oskarów 2016. Zanim przyznano statuetki, największe gwiazdy Hollywood pojawiły się na czerwonym dywanie, gdzie oczywiście nie zabrakło kamer stacji E! Entertainment. Tegoroczną transmisję sprzed Dolby Theatre polskie gwiazdy wspólnie oglądały na prestiżowej imprezie zorganizowanej przez E! Entertainment i Jastrząb Post przy udziale Martini Polska, dystrybutora marki Martini. Zarówno w Los Angeles, jak i w Warszawie czerwonym dywanem przeszły największe sławy!

Kanał E! Entertainment jak co roku zapewnił gorącą relację zza kulis oskarowej gali. Ryan Seacrest i Giuliana Rancic, przebojowy duet prezenterów programu E! Na żywo z czerwonego dywanu, zaprosili przed kamery E! najbardziej oczekiwanych gości. Do zdjęć pozowali między innymi tegoroczny laureat Oscara za pierwszoplanową rolę męską – Leonardo diCaprio, a także Kate Winslet, Lady Gaga, Cate Blanchett – wszystkie w olśniewających kreacjach!

W tym roku po raz pierwszy gwiazdy bawiły się na oskarowym czerwonym dywanie także w Polsce! Na wyjątkowej imprezie zorganizowanej przez kanał E! Entertainment i portal Jastrząb Post przy udziale Martini Polska, dystrybutora marki Martini, w warszawskim klubie Miłość pojawiło się mnóstwo sław ze świata showbiznesu. Na ogromnym telebimie gwiazdy wspólnie oglądały relację E! Na żywo z czerwonego dywanu, pozowały do zdjęć i udzielały wywiadów licznie zgromadzonym mediom. Na oskarową imprezę przybyli między innymi Weronika Książkiewicz, Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Łukasz Jakóbiak, Grażyna Wolszczak, Tomasz Olejniczak, Maciej Sieradzky, Marika, Rafał Maślak, Dawid Woliński, Omenaa Mensah i wielu innych. Niepowtarzalne emocje tej jedynej w swoim rodzaju nocy udzielały się wszystkim gościom, a świętowanie w znakomitych nastrojach trwało niemal do samego rana!