Body jak mała czarna

Jest jak druga skóra, która zmysłowo podkreśla naszą sylwetkę, a jednocześnie pozwala na stworzenie zarówno eleganckich, jak i casualowych stylizacji. Chodzi o nieśmiertelne body, które obok małej czarnej, jeansów i szpilek powinno znaleźć się w każdej kobiecej szafie.

Modele z linii Basic marki Gatta cieszą się niegasnącą popularnością już od kilku sezonów. Kobiety kochają body ze względu na jego wielofunkcyjność i praktyczność, ale też możliwość pokreślenia atutów sylwetki.

Prosty krój i stonowana kolorystyka (biel, czerń czy beż) pozwalają na tworzenie ciekawych i zróżnicowanych stylizacji. Imitując klasyczną bluzkę, body idealnie prezentuje się w zestawieniu z ołówkową spódnicą, dając elegancki i biznesowy look. Natomiast w połączeniu z kardiganem i jeansami tworzy casualową propozycję.

Produkty z linii Basic powstały przy zastosowaniu technologii bezszwowej, dzięki czemu body pozbawione jest bocznych szwów i idealnie przylega do ciała, podkreślając zmysłowo sylwetkę. Wśród modeli Gatta znajdziemy klasyczne body z długim i krótkim rękawem, a także na cienkich ramiączkach i z golfem na nieco chłodniejsze dni.

W asortymencie Gatta, oprócz kilku modeli body, znaleźć można także inne, basicowe propozycje: tank top, koszulka na cienkich ramiączkach, t-shirt z krótkim rękawem. Modele te dostępne są w uniwersalnych kolorach, jak biel, beż i czerń. Ich ceny zaczynają się od 59,99 zł.