Ewa Mielnicka organizuje wybory piękności

Ewa Mielnicka organizuje wybory pięknościEwa Mielnicka pod koniec roku 2015 oddała koronę Miss Polski swojej następczyni, Magdalenie Bielkiewicz. Przez ten czas uczestniczyła w wielu imprezach, spotkaniach i  reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss International w Japonii. Zdobyte doświadczenia postanowiła odpowiednio wykorzystać. Nie zdecydowała się pójść jak większość dziewczyn w stronę pracy modelki czy fotomodelki. Założyła stronę missewa, aby tam udzielać cennych informacji młodym dziewczynom jak zostać Miss. Będzie zapewne konkurencją dla nowego programu Małgorzaty Rozenek „Projekt Lady”. To nie koniec nowych planów Ewy Mielnickiej.

Jako jedyna Miss Polski zorganizuje wybory Miss Mazowsza i Miss Warszawy.

Ewa Mielnicka organizuje wybory piękności-Nosiłam się z tym zamiarem już w czasie mojego panowania. Podczas wyborów w Japonii obserwowałam dziewczyny, które brały udział w konkursie piękności i były do niego świetnie przygotowane. Postanowiłam coś z tym zrobić. Poza tym wydaje mi się, że może to być ciekawa przygoda sama organizując wybory. Wykupiłam licencje i ruszam do pracy.

Założyłam już fanpage i pierwszy casting powiatowy zorganizuje w moim rodzinnym mieście Ostrołęka. –opowiada Ewa Mielnicka Podobne castingi odbędą się w 3-4 miastach powiatowych na Mazowszu.

Dziewczyny mogą się też zgłaszać przez aplikację zamieszczoną na stronie internetowej Miss Polski 2014.

Po wyborze około dwudziestu kandydatek odbędą się wybory Miss Mazowsza i Miss Warszawy najpóźniej na początku czerwca.

Zapraszamy chętne dziewczyny do 25 roku życia.

Ewa Mielnicka organizuje wybory piękności