Sylwia Nowak na New York Fashion Week

Sylwia Nowak nigdy nie ukrywała, że wyraźnie ciągnie ją w kierunku wielkiej mody. Modelka i aktorka wielokrotnie uczestniczyła w roli gościa w pokazach najlepszych projektantów w Polsce. Teraz pokazała, że ma apetyt na więcej. Minione dwa tygodnie gwiazda spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie miała okazję zobaczyć, jak wygląda od środka New York Fashion Week.

Podczas swojego pobytu za Oceanem Sylwia Nowak mogła na żywo oglądać kolekcje takich projektantów jak Jeremy Scott, Vera Wang, Reem Acra, Michael Kors, Tadashi Shoji, BCBG Max Azria czy Monique Lhuillier. Przed pokazem Prabala Gurunga miała nawet okazję porozmawiać ze swoją idolką Diane Kruger, co zostało uwiecznione w postaci pamiątkowego zdjęcia.

Stylizacje, jakie Sylwia Nowak zaprezentowała w Nowym Jorku w całości opierały się na ubraniach i dodatkach polskich marek (m.in. Zaquad, Marlu, Motive & More, Mohito, DeeZee). Tym bardziej cieszy, że  modelka i aktorka wzbudziła zainteresowanie fotoreporterów, a jej stylizacje zostały docenione m.in. przez prestiżowy portal Business of Fashion.

Choć przygoda z NYFW właśnie dobiegła końca, Sylwia już teraz zapowiada, że przy pierwszej nadarzającej się okazji powróci do Nowego Jorku – „To miasto naprawdę uzależnia!”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj