Jej styl – Miranda Kerr

Australijska topmodelka i jednen z ulubionych aniołków Victoria’s Secret nigdy nie zalicza modowych wpadek i zawsze bezbłędnie prezentuje się zarówno na czerwonym dywanie, jak i na spacerze ulicami Nowego Jorku. Jej codzienny styl można określić jako sportową elegancję. Luźny, niewymuszony look to połączenie T-shirtów, rurek i prostych krojów.

Na ważne wyjścia modelka najczęściej sięga po ubrania projektu Louis Vuitton oraz Stelli McCartney. Pomimo, że na co dzień widujemy ją w szpilkach, sama przyznaje, że nie wyobraża sobie życia bez sportu i nie rozstaje się z trampkami Reeboka Skyscapes, które sygnuje własnym nazwiskiem. Zawsze idealnie zestawia ubrania i dodatki, dzięki czemu jest dla nas nieustającym źródłem inspiracji modowych. Oto kilka outfitów inspirowanych stylem Mirandy Kerr.

Jej styl Stylizacje  Jej styl - Miranda Kerr Jej styl Stylizacje  Jej styl - Miranda Kerr Jej styl Stylizacje  Jej styl - Miranda Kerr Jej styl Stylizacje  Jej styl - Miranda Kerr Jej styl Stylizacje  Jej styl - Miranda Kerr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here