Sexy Celebration z ESOTIQ!

Dziękujemy  milionom Polek, które zaufały bieliźnie ESOTIQ! Z okazji sprzedaży czteromilionowego stanika, ESOTIQ zaprasza Klientki do wspólnego świętowania sukcesu i rusza z kampanią Sexy Celebration.

Dzięki zaufaniu, którym obdarzyły markę tysiące kobiet, bielizna ESOTIQ towarzyszy Polkom każdego dnia, a kampania Sexy Celebration to okazja do wspólnego świętowania sukcesu, jakim są miliony zadowolonych Klientek. Bielizna ESOTIQ podbiła serca Polek designem proponowanych co sezon wzorów, jakością i nieustającym poszerzaniem oferty, między innymi o piżamy, miękkie szlafroki
i linię odzieży Homewear.

Wielbicielkom kobiecości w wydaniu ESOTIQ spodoba się najnowsza propozycja na sezon
wiosna – lato 2016. Połączenie delikatności i pastelowych kolorów ze zmysłowymi koronkami
i nowymi fasonami spełniającymi najwyższe standardy brafittingu, niewątpliwie przysporzy marce kolejne rzesze fanek! W wiosennej kolekcji znalazły się komplety w kolorach pastelowego różu, mięty, cytryny i koralu. Haftowane modele w odcieniu cappuccino, kości słoniowej i szarości oraz mocniejsze propozycje w turkusie, granacie i kolorze amarantowym. W ofercie nie zabraknie też linii zaprojektowanej przez wieloletnią twarz marki – Joannę Krupę i całej gamy strojów kąpielowych.
Świętuj z nami  Sexy Celebration i sprawdź, jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla Ciebie w kolekcji  wiosna – lato 2016, dostępnej już od 1 lutego. Specjalne oferty czekają w ponad 250 salonach ESOTIQ.

w całej Polsce