Jakob Kosel: marzę, by chodzić na najlepszych wybiegach na świecie

d0e80c2da2 1692655735 kosel modeling

Model myśli o międzynarodowej karierze. Jego celem jest praca dla renomowanych światowych agencji oraz chodzenie w pokazach słynnych projektantów. Zapewnia jednak, że równie chętnie będzie pokazywał się na wybiegach polskich kreatorów, których bardzo ceni.

Jakob Kosel brał udział w 5. edycji programu „Top Model” i razem z Karoliną Pisarek i Radkiem Pestką dotarł do finału show. Był faworytem Joanny Krupy, odpadł jednak jako pierwszy z trójki finalistów. Mimo to jego kariera w modelingu nabrała tempa, a on ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Razem z Karoliną Pisarek wziął udział w sesji dla firmy jubilerskiej Apart, pojawił się także jako model na grudniowym pokazie kolekcji Roberta Kupisza.

Udało mi się wyjść u niego w pokazie, dostałem się. To już o czymś świadczy, że wszystko jest na dobrej drodze i oby tak dalej – mówi Jakob Kosel agencji informacyjnej .

Model nie ukrywa, że jego marzeniem jest kariera światowa. Chce dostać się do najbardziej renomowanych agencji modelek i modeli, a także pracować z najlepszymi projektantami. Uważa, że jest to naturalne pragnienie każdej osoby pracującej w polskim modelingu.

Moim marzeniem jest wyjść na najlepszych wybiegach na świecie i zrobić kampanię reklamową dla topowych światowych marek – mówi Jakob Kosel.

Model nie zdradza szczegółów swoich planów, twierdzi bowiem, że nie chce zapeszać. Zapewnia też, że nawet w razie pracy na międzynarodowych wybiegach, nie zamierza rezygnować z pracy w Polsce. Bardzo ceni bowiem dokonania polskich projektantów.

Bardzo bym chciał wychodzić również u nich na wybiegach i zawsze będę się starał to robić, oczywiście, jeżeli mnie zaakceptują, ale zawsze bym chciał również w Polsce pokazywać się na wybiegach – mówi Jakob Kosel.

Finalista „Top Model” ma 23 lata. Przy wzroście 193 cm waży 80 kg, a jego wymiary to 100–63–90.