Sukces Agaty Bryl w konkursie Miss Intercontinental 2015

Polska reprezentantka w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2015, 20 letnia Agata Bryl z Konstantynowa Łódzkiego zdobyła ogromny sukces podczas finału wyborów, który odbył się w Magdeburgu, w Niemczech. Nasza Miss znalazła się w ścisłym finale (TOP16) pokonując tym samym kandydatki z ponad 50 krajów świata!

Agata Bryl jest zdobywczynią tytułu Miss Województwa Łódzkiego 2013. Ma 20 lat, 174cm wzrostu i wymiary 82-60-86. Aktualnie mieszka w Warszawie. Od kilku lat pracuje jako modelka. Była na zagranicznych kontraktach m.in. w Japonii, Tajlandii, USA, Chinach, Mediolanie. Interesuje się wizażem, kulturą Japonii oraz rysunkiem artystycznym.

Podczas gali finałowej w Niemczech nasza Miss zaprezentowała się w sukni narodowej projektu Patrycji Plesiak, sukni wieczorowej autorstwa Magdaleny Michalak, sukience koktajlowej marki BY MIELCZARKOWSKI oraz kostiumie kąpielowym MADORA.

Konkurs Miss Intercontinental, organizowany od 44 lat, jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie. Tegoroczną edycję wygrała reprezentantka Rosji, Valentina Rasulova.